logo-samandehi
۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۶۲۴۴۸

مراسم عروسی قبل از ساعت ۹ شب باید تعطیل شود؟به گزارش بیان ما/البرز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در پاسخ به اینکه ساعت کاری تالارهای پذیرایی اغلب بعد از ۹ شب است و با توجه به محدودیت تردد شبانه، آیا فکری برای تردد مهمانان این تالارها شده است، گفت: قطعا برای این مساله در ستاد کرونا تصمیم گیری خواهد شد.
نورمحمد فردی در گفت‌وگو با بیان ما اظهار کرد: به جز شهرهای قرمز و نارنجی، تردد بین شهری در شهرهای زرد و آبی بلامانع است و نیازی به صدور مجوز ندارد.
وی ادامه داد: بر این اساس ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای نارنجی و قرمز و همچنین ورود خودروهای شخصی از شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای زرد ممنوع است.
فردی توضیح داد: علی رغم لغو برخی از محدودیت‌های ترددی در شهرهای زرد و آبی، ممنوعیت تردد خودروها از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح در تمامی شهرها همچنان ممنوع است و افرادی که به این محدودیت توجه نداشته باشند، اعمال قانون می‌شوند.
این مسئول با اشاره به بازگشایی تالارهای پذیرایی استان با ۵۰ درصد ظرفیت توضیح داد: به طور مثال تالاری که هزار نفر ظرفیت دارد، می‌تواند با ظرفیت ۵۰۰ نفر، فعالیت داشته باشد.
وی تصریح کرد: تالارهای پذیرایی مانند دیگر صنوف موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهند بود و ساعت کاری آنها طبق ضوابط قبلی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در پاسخ به اینکه ساعت کاری تالارهای پذیرایی اغلب بعد از ۹ شب است و با توجه به محدودیت تردد شبانه، آیا فکری برای تردد مهمانان این تالارها شده است، گفت: قطعا برای این مساله در ستاد کرونا تصمیم گیری خواهد شد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما