۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب : ۶۲۵۷۷
یک مستند ساز :

برای ساخت مستند شهید،نیازمند بودجه هستیم.

به گزارش بیان ما، امیرعلی گوهری‌مکمل، تهیه کننده فیلم کوتاه “شهید محمدرسول رضایی”  از تألیف و ساخت مستندی درباره شهید شاخص کشوری سال خبر داد و اظهار کرد: یک ماه گذشته فیلم کوتاه شهید محمدرسول رضایی در جشنواره سراسری (کشوری) دفاع مقدس که با میزبانی دانشگاه علوم و معارف قرآنی برگزار شد، برگزیده و رتبه دوم را کسب کرد.
وی گفت: این فیلم کوتاه توسط گروه نمایش و فیلم شهر خنده اسدآباد زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به نویسنده و کارگردانی مهدی مرادی و بازیگری امیرعلی گوهری و دانیال قادری ساخته شد.
این تهیه کننده فیلم کوتاه افزود: مدیر تولید این فیلم کوتاه محمد محمدی و حسن رستمی‌حبیب بودند که بنا داریم در صورت حمایت مسئولان مستند این شهید بزرگ را هم بسازیم.
وی با بیان اینکه متن مستند شهید محمدرسول رضایی نوشته و آماده است، گفت: در حال حاضر نیاز به حمایت مالی برای ساخت مستند داریم که انتظار می رود انجمن سینمای ایران، بنیاد شهید، شورا و کمیته فرهنگی شهر در این زمینه کمک کنند.
گوهری‌مکمل گفت: در این مستند از خانم بگزاده نویسنده کتاب شهید محمدرسول رضایی کمک گرفته ایم و البته موضوعات جالبی از زندگینامه او در دست است که در این مستند آورده شده است.
منبع: پایگاه خبری عصرهمدان
 
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما