۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب : ۶۲۶۳۱

ارائه ۲۰۵ مقاله به اولین کنگره ملی دانشگاه و کووید – ۱۹

به گزارش بیان ما، دکتر مجید صفاری نیا، رییس شورای سیاستگذاری این کنگره اظهار کرد: این کنگره علمی با مشارکت فعال دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان و مراکز مشاوره دانشگاه‌های صنعتی شریف، شیراز و تهران برگزار می‌شود.
وی در خصوص محورهای این همایش گفت: سبک زندگی، پیامدهای روانشناختی، پیامدهای آموزشی، پیامدهای اجتماعی، پیامدهای خانوادگی، دانشگاه پس از کرونا، پیشگیری و رفتارهای بهداشتی؛ بهداشت، ایمنی، محیط زیست و کووید۱۹ محورهای پژوهشی کنگره دانشگاه و کووید ۱۹ هستند.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، در این همایش ۶ نشست تخصصی کاربردی با حضور متخصصان  پیش‌بینی شده است که خدمات مشاوره و مددکاری دانشگاه‌ها در دوران کرونا، خدمات بهداشتی و پیشگیری از کرونا در دانشگاه‌ها، چالش‌های آموزش مجازی از منظر  دانشجویان و اساتید در دوران کرونا، ابعاد روان‌شناختی خانواده دانشجو در دوران کرونا، ابعاد جامعه شناختی و فرهنگی دانشجویان در ایام کرونا و آموزش مجازی دانشجو در دوران کرونا و پسا کرونا از عناوین بعضی از این نشست‌ها خواهد بود.
دکتر صفاری‌نیا گفت: ۲۰۵ مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده بود که پس از داوری ۳۸ مقاله مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است و در زمان برگزاری کنگره توسط محققان ارائه می‌شود.
وی گفت: در این کنگره دانشگاه‌های پیام نور، الزهرا، شاهد، شهید بهشتی، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، علامه طباطبایی، علم و صنعت ایران، فنی‌وحرفه‌ای، هنر تهران، امام صادق (ع) و تربیت دبیر شهید رجایی همکاری دارند.
دکتر صفاری نیا در پایان افزود: این کنگره به مدت دو روز به شکل مجازی میزبان علاقه‌مندان خواهد بود و تلاش می‌شود نتیجه نشست‌ها به عنوان راهبردهای اجرایی در دوران کرونا و پسا کرونا مورد استفاده سازمان دانشجویان و دانشگاه‌ها قرار گیرد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما