۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب : ۶۲۶۵۱

بار دیگر نیروهای هلال‌احمر دست کبودراهنگی‌ها را گرفتند

 به گزارش بیان ما همدان امروز -چهارشنبه ۲۴ دی ماه- توزیع ۱۵۰ سبد غذایی ویژه بیماران متأثر از کروناویروس در محل سالن ورزشی حضرت امیرالمومنین(علیه السلام) شهرستان کبودراهنگ انجام شد.
نیروهای جمعیت داوطلبان هلال احمر شهرستان کبودراهنگ در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و کمک به بیماران نیازمند در قالب برنامه کمک مؤمنانه و رزمایش مواسات ۱۵۰سبد غذایی دیگر آماده کرده و بین نیازمندانی که دچار بیماری کرونا شده اند، توزیع کردند.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این آیین با بیان اینکه این امر خیر یکی از فعالیت های خوب هلال احمر است، گفت: ما در حوادث و موارد گوناگون در سطح کشور می بینیم که نیروهای جوان هلال احمر با تمام وجود و همت در صحنه های ایثار و دستگیری از مردم  ورود پیدا می کند.
حجت‌الله مهدوی اظهار کرد: حضور نیروهای هلال احمر در روزهای سخت و در کنار مردم باعث دلگرمی برای آسیب دیده گان است و امر مهم رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات، نوع دوستی را در شهرستان تقویت می کند.
فرماندار شهرستان کبودراهنگ افزود: تاکنون با اجرای سه مرحله رزمایش مواسات و همدلی با تلاش هلال احمر شهرستان بسته های معیشتی جمع آوری و بین نیازمندان و آسیب دیدگانی که در اثر ویروس کرونا متضرر شدند، توزیع شده است.
وی در ادامه تفاوت در صحنه بودن مردم در کنار مسئولان در کشور جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها را نیت الهی و حبل الله دانست و مطرح کرد: همین موضوع مهم باعث حل مشکلات بزرگ اجتماعی و باز شدن گره های کور به دستان مردم شده است.
جبار طهماسبی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کبودراهنگ نیز در حاشیه این بازدید گفت: ارزش هر بسته معیشتی سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که از محل اعتبارات جمعیت هلال احمر تهیه شده و بین آسیب دیدگان کرونایی و نیازمندان توزیع می شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما