۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۶۲۷۳۵

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت تمدید شد

به گزارش بیان ما، سیدکامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: با توجه به استقبال داوطلبان و با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور، زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا روز جمعه تمدید می‌شود.
تقوی نژاد افزود: تا پایان روز چهارشنبه ۱۵۰ هزار نفر در این آزمون نام نویسی کردند که در پی استقبال صورت گرفته و درخواست‌های واصله، زمان ثبت نام تمدید می‌گردد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تعداد شاغلین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را بیش از ۵۲۲ هزار نفر عنوان و تصریح کرد: در مجموع ۵۷۹ هزار و ۱۷۴ پست سازمانی مصوب در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور وجود دارد که از این تعداد ۲۲۰ هزار و ۶۲۹ پست با تصدی و ۳۵۸ هزار و ۵۴۵ پست بلاتصدی است و بقیه شاغلین به صورت تبصره ای، طرحی و شرکتی با این وزارتخانه همکاری دارند.
تقوی نژاد، تاکید کرد: بر اساس بررسی و نیازسنجی صورت گرفته در حوزه سلامت کشور بالغ بر ۱۸۵ هزار نیرو نیاز است که انتظار داریم همکاری لازم در زمینه صدور مجوز جذب و بکارگیری نیروی انسانی برای رفع این چالش مهم هم چنان تداوم داشته باشد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، با اشاره به دستاورد‌های مهم دولت تدبیر و امید در زمینه افتتاح و راه اندازی پروژه‌های عمرانی و بیمارستانی حوزه سلامت کشور، عنوان کرد: در سال‌های اخیر تعداد زیادی بیمارستان، مرکز بهداشتی درمانی، پایگاه اورژانس ۱۱۵، بلوک زایمانی و اورژانس بیمارستانی، راه اندازی شد که این مراکز و بیمارستان ها، نیازمند تامین هرچه سریع‌تر نیروی انسانی برای خدمت رسانی مطلوب‌تر به مردم هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما