کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خط و نشان کاربران شبکه‌های اجتماعی برای پمپئو

25 دی 1399 ساعت 16:24


 
 
اظهارات بی اساس وزیر امور خارجه آمریکا در رابطه با ارتباط ایران و گروه تروریستی القاعده با واکنش‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد.
خط و نشان کاربران شبکه‌های اجتماعی برای پمپئو
به گزارش بیان ما - به نقل از میزان، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا روز گذشته و در ادامه مطرح کردن ادعای بی اساس خود مدعی شد که ایران به پایگاه جدید القاعده تبدیل شده است؛ این گروه تروریستی کار‌هایی که پیش از این از طریق افغانستان و پاکستان انجام می‌داد را اکنون از طریق ایران انجام می‌دهد و تعداد زیادی از مقامات بلندپایه القاعده به همراه خانواده‌هایشان پس از حملات ۱۱ سپتامبر به ایران پناهنده شده‌اند.

بیان ادعا‌های مضحک از طرف وزیر امور خارجه آمریکا انتقادات فراوانی را از طرف مردم ایران به دنبال داشت، کاربران شبکه‌های اجتماعی با مرور حمایت آمریکا از گروه‌های تروریستی و نقش پررنگ این کشور در اجرای عملیات‌های تروریستی آمریکا را بزرگترین حامی تروریسم و تهدیدی برای تمام مردم جهان معرفی کردند.

فعالان توییتری با مرور شکست‌های آمریکا در منطقه، وزیر امور خارجه آمریکا را خطاب قرار داده و به او یادآور شدند که هرگونه تعرض به ایران هزینه‌های غیر قابل تصوری را برای کشور متجاوز به دنبال خواهد داشت.

در ادامه تعدادی از واکنش‌های فعالان شبکه‌های اجتماعی را مرور خواهیم کرد. 


کد مطلب: 62788

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/62788/خط-نشان-کاربران-شبکه-های-اجتماعی-پمپئو

بيان ما
  http://www.bayanema.ir