۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
کد مطلب : ۶۴۸۵۴

پیگیری پروژه/ چغابهرام از چغری درآمد

پیگیری پروژه/ چغابهرام از چغری درآمد

 به گزارش بیان ما /لرستان پروژه ورزشگاه «چغابهرام» در روستایی به همین نام در شهرستان دورود قرار دارد و پس از بالغ بر ۱۲ سال که از تصویب آن می‌گذرد قرار است تا چند روز دیگر فاز نخست آن به بهره‌برداری برسد.
این پروژه سال ۸۷ و در سفر هیأت دولت وقت به لرستان مصوب شد و زمین آن که از اراضی ملی است دو سال بعد تأمین و از سال ۹۱ عملیات احداث شروع شد.
این ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری است که در برخی مواقع و از سوی مسئولان شهرستان و استان ظرفیت آن تا سه برابر هم رشد کرد اما این موضوع فقط روی کاغذ بود و چیزی در این باره مصوب نشده است.
محمود رحمتی، سرپرست اداره ورزش و جوانان دورود سال ۹۶ درباره این پروژه به ایسنا گفته بود: با توجه به سیاست‌ها، دولت به پروژه‌هایی که درصد پیشرفت فیزیکی پایینی دارند، اعتبار نمی‌دهد و امسال برای سومین سال پیاپی اعتباری به این پروژه اختصاص پیدا نکرده است.
 
وی سال ۹۷ وعده داد: طبق قولی که مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی به ما داده است؛ تلاش می‌شود تا هفته دولت سال ۹۸ کل پروژه به بهره‌برداری برسد.
درباره آخرین وضعیت این پروژه آرش بهشتی، سرپرست اداره ورزش و جوانان دورود به ایسنا گفت: فاز نخست این ورزشگاه ۲۰ بهمن ماه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: نصب بیش از ۲۳۰۰ صندلی، چمن مصنوعی، رختکن‌ها و پیست دوومیدانی که در حال حاضر آسفالت است در فاز نخست هستند.
بهشتی افزود: این مجموعه فنس‌کشی هم شده و در مجموع فاز نخست مشکلی برای افتتاح ندارد و به دنبال کارهای اجرایی فاز دوم هستیم.
منبع : تسنیم 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما