۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب : ۶۵۷۶۳

تاریخ خواهد نوشت . . .

تاریخ خواهد نوشت . . .


خاندان پهلوی 55 سال حکومت کردند، در سال 57 جمعیت ایران 36 میلیون نفر بود وروزی 6 میلیون بشکه نفت صادرمی کردند ( لطفا این جمله را سه بار بخوانید)

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
زمانی که یک کارمند ایرانی ماهیانه پنج هزار تومان حقوق میگرفت 60 هزار مستشار امریکایی در ارتش ایران علاوه بر حقوق ماهیانه، ماهی پنجاه هزار تومان بعنوان حق توحش *( زندگی در میان انسانهای وحشی)* میگرفت ودیگر فسادهایی از خاندان پهلوی که قابل گفتن نیست.

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
بزرگترین سازمان جاسوسی وشکنجه ساواک توسط امریکایها تشکیل و توسط اسرائیلیها به بدترین شکنجه گاها تبدیل شد 

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
در 50 سال حکومت پهلوی پدرانشون با چراغ فانوس، گردسوز، ولمپا زندگی می کردند ولی زمان فرزندانشان هیچ روستایی بدون برق نیست وبه کشورهای همجوارشان هم برق صادر می کنند،

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
پدرانشون توسط دکترهای هندی و بنگلادشی زبان نفهم معالجه میشدند ولی فرزندانشان توسط بهترین پزشکان متخصص ایرانی در مجهزترین بیمارستانها معالجه میشند و جز بهترین کشورهای پزشکی جهان هستند ویکی از درآمدهای کشور توریست پزشکی است.

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
پدرانشان از آبهای چشمه ها و رودخانه و چاهها برای آشامیدن استفاده می کردند ولی فرزندانشان از آبهای لوله کشی و استخرهای شنا، جکوزی و سونا و......... استفاده میکنند .

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
پدرانشون بین دو شهر را با جاده های خاکی در چندین ساعت طی می کردند ولی فرزندانشان در بزرگراهها و اتوبانها و جاده های اسفالت.و......
پدرانشان فاصله بین مشهد وتهران را با قطارهای صندلی چوبی در سی ساعت طی میکردند ولی فرزندانشان با قطارهای vip با کمتر از ده ساعت طی می کنند.

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
کشوری که روی نفت و گاز زندگی می کردبا چراغ ها و بخاریهای نفتی، ساعتها در صف نفت بایستد تا چند گالن نفت بگیرند ولی فرزندانشان با خانه های گاز کشی کاخ مانند زندگی می کنند .

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
که کشور وابسته و در اختیار امریکا ابتدایی ترین سلاحش توسط امریکا و اسرائیل تامین میشد ولی فرزندانشان امروز بهترین سلاح ها و پیشرفته ترین سلاح ها، از موشک، پهباد، ناو، تانک و...... را ساختن و جز پنج کشور اول جهان شدند. 

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
زمانی که پدرانشان یک حیوان چارپا برای جابجایی نداشتن. فرزندانشان از خودروهای آن چنانی استفاده می کنند زمانی که در یک خانواده بزرگ چند ده خانواری یک خودرو نبود امروز در یک خانواده چندین ماشین وجود دارد .

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
اگر در زمان پهلوی 80 درصد مردم در زیر خط فقر زندگی می کردند امروز علی رغم مشکلات وگرانی، کارگران پاکبان هم با خودرو 405 و پراید رفت و آمد می کنند. 

#تاریخ_خواهد_نوشت.....
در زمانی که سفارتخانه های انگلیس و امریکا برای ایران شاه تعیین می کردند وسفارتخانه(جاسوس خانه امریکا) در زمان شاه با1800کارمند ایران را اداره می کردند، ولی امروز کاندیدا های ریاست جمهوری آمریکا در یک مناظره امریکا یی 65 بار نام ایران را می برند تا بتوانند در انتخابات پیروز شوند .

ده دکتر امیر حمزه مهرابی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما