۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۱
کد مطلب : ۶۵۹۷۴
معاون باشگاه استقلال:

توهین‌ محمود فکری را پیگیری می‌کنم

توهین‌ محمود فکری را پیگیری می‌کنم
بیان ما- کاظم قیم در واکنش به انتقادات محمود فکری که در محل تمرین استقلال گفته بود «قیم چه کاره است که درباره بازیکنان خارجی حرف می‌زند» اظهار داشت: من نمی‌دانم محمود فکری بر چه اساسی این حرف‌ها را بر زبان آورده است.
وی افزود: من هیچ وقت درباره میلیچ و یا اینکه بگویم او با محمود فکری مشکل داشت و از استقلال جدا شد حرفی بر زیان نیاوردم.
معاون بین‌الملل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: اصلا از محمود فکری توقع نداشتم که بدون سند و مدرک بخواهد این چنین به من توهین کند.
قیم تصریح کرد: به طور حتم از طریق هیئت مدیره باشگاه استقلال پیگیر حرف‌های محمود فکری خواهم بود و با جدیت این کار را انجام خواهم داد.
وی در پایان گفت: سرمربی استقلال نباید بدون سند و مدرک به یکی از ارکان باشگاه استقلال توهین می‌کرد و به شدت از این رفتار ناراحت هستم.
محمود فکری امروز در محل تمرین استقلال وقتی یکی از هواداران استقلال به فکری گفت کاظم قیم دیروز به آنها گفته است میلیچ‌ اعلام کرده با فکری مشکل دارد و برای همین جدا شده است با حالتی عصبانی و خشم گفت: قیم در استقلال چه سمتی دارد که بخواهد درباره بازیکنان خارجی حرف بزند؟ او در باشگاه استقلال کاره‌ای نیست، من معذرت می‌خواهم این حرف را می‌زنم اما او حق ندارد درباره بازیکن خارجی حرف بزند. میلیچ‌ پولش را نگرفته و از نظر قانونی قراردادش را فسخ کرده و از استقلال جدا شده است. آیا من مقصر این اتفاق هستم؟
منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما