۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : ۶۶۰۲۶
سرپرست منابع طبیعی گلستان؛

آتش سوزی در مناطقی از جنگل های گلستان

آتش سوزی در مناطقی از جنگل های گلستان
به گزارش بیان ما، عبدالرحیم لطفی درباره آتش سوزی در جنگل های گلستان اظهار کرد: چهار نقطه شامل علی آبادکتول، مینودشت، گالیکش و کلاله دیروز (چهارشنبه) دچار آتش سوزی شد.
وی با بیان اینکه آتش همه مناطق غیر از کلاله به طور کامل خاموش شده است، افزود: آتش کلاله هم به طور کامل اطفاء شده و همکاران ما در حال خاموش کردن کنده های سوخته هستند.

سرپرست منابع طبیعی گلستان در توضیح آخرین وضعیت آتش سوزی کلاله بیان کرد: آتش سوزی کف سوز بوده و بررسی ها نشان می دهد توسط یک چوپان روشن شده است.
وی اظهار کرد: افزایش سرعت باد و سوختن برگ ها باعث گسترش آتش شد به طوری که به گفته همکاران در صورت تشدید باد احتمال می رفت آتش از کنترل ماموران و همکاران ما خارج شود.
وی با بیان اینکه حضور ماموران و مردم به مهار کامل آتش کمک کرد، ادامه داد: گرچه مهار آتش به سختی انجام شد اما خوش بختانه ساعت ۱۸ سرعت باد کاهش پیدا کرد و باعث شد توسط آب و وسایل آتش اطفاء شود.
لطفی با بیان اینکه هوای منطقه مه آلود است و به زودی شاهد باران خواهیم بود، توضیح داد: از آتش فقط چند کنده در حال سوختن باقی مانده که با شروع باران همه آتش خاموش خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما