۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب : ۶۶۰۴۱

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۳۰ بهمن

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۳۰ بهمن
به گزارش بیان ما، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۲۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.
قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با نوسان جزئی همراه شده است؛ سکه طی روزهای گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشت؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.
در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت یورو ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۸۰ تومان اعلام شده است.
در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ دلار نسبت به روز کاری ثابت مانده ولی قیمت یورو کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار  ۲۵ هزار و ۱۷۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۴ هزار و ۶۷۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است.
نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.
بروز رسانی: پنج‌شنبه ۳۰  بهمن ۱۱:۴۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
قیمت دلار (صرافی بانکی) ۲۵  هزار و ۱۷۰
قیمت دلار (بازار آزاد) ۲۵ هزار و ۹۰۰
قیمت یورو (صرافی بانکی) ۳۰ هزار و ۳۰۰
قیمت یورو (بازار آزاد) ۳۱ هزار و ۲۰۰
قیمت درهم ۷ هزار و ۸۰
قیمت پوند ۳۵ هزار
بروز رسانی: پنج‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۱:۴۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهارآزادی   ۱۱ میلیون و ۳۰۰  هزار
قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید) ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار
قیمت نیم سکه بهارآزادی ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار
قیمت ربع سکه بهارآزادی ۴ میلیون و ۳۰۰  هزار
قیمت سکه گرمی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار
بروز رسانی: پنج‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۱:۴۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۴۰  هزار
گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۵۲۰  هزار
مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار
انس طلا(دلار) ۱۷۸۲.۶

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما