۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب : ۶۶۰۴۳

موفقیت حزب‌الله در رصد و ثبت مختصات مراکز نظامی صهیونیستی در اراضی اشغالی

موفقیت حزب‌الله در رصد و ثبت مختصات مراکز نظامی صهیونیستی در اراضی اشغالی
به گزارش بیان ماگروه اطلاع رسانی نظامی حزب الله لبنان «الاعلام الحربی» ویدئویی را تحت عنوان «ای صهیونیست‌ها، در داخل شهر‌های خود اهداف نظامی و امنیتی دارید» منتشر کرده است. این ویدئو برای اولین بار از سوی حزب الله لبنان و ۲۴ ساعت پس از سخنرانی سه شنبه سید حسن نصرالله که در آن به شدت به تهدیدات اخیر ارتش رژیم صهیونیستی پاسخ داد، منتشر شده است.
انتشار ویدئوی سایت‌های نظامی رژیم صهیونیستی در داخل شهرها، بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است. فعالان لبنانی این ویدئو را با هشتگ #ما_لم_یواجهه_کیانکم در فضای مجازی دست به دست کرده‌اند.
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی سه شنبه شب خود به سران رژیم صهیونیستی درباره هرگونه ماجراجویی جدید در لبنان هشدار داد و گفت: به رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی می‌گویم که ما در پی مواجهه یا جنگ نیستیم، اما در صورتی که جنگی را علیه ما تحمیل کنید، با قدرت وارد آن می‌شویم، اگر شهر‌های ما را بزنید، شهر‌های شما را می‌زنیم و اگر روستا‌های ما را هدف قرار دهید، شهرک‌های شما را موشک باران می‌کنیم.
این سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشته است و بسیاری از آن‌ها هشدار سید حسن نصرالله به تل آویو درباره اینکه «با آتش بازی نکند»، به تیتر یک خود تبدیل کرده‌اند.
شبکه اسرائیلی «کان» این جمله نصرالله در سخنرانی دیشب او را که گفته بود «اگر جنگی رخ دهد اسرائیل چیز‌هایی خواهد دید که از زمان تاسیس آن ندیده است»، نقل کرده است.
رسانه‌های اسرائیلی از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در رابطه با پاسخ او به تهدید‌های نظامی تل آویو نقل کردند: پس از تمام تهدید‌های اخیر اسرائیل، هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین بدهد که این وضع به جنگ ختم نشود. اسرائیل چیز‌هایی را خواهد دید که از زمان شکل‌گیری خود ندیده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما