۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲
کد مطلب : ۶۶۱۸۸

تربیت چند ساحتی را برای دانش آموزان محقق می‌کنیم

تربیت چند ساحتی را برای دانش آموزان محقق می‌کنیم
 به گزارش بیان ماعلیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ، درباره اقدامات این معاونت در زمینه پرورش دانش آموزان طی دوران کرونا اظهار کرد: یکی از بارزترین بخش‌هایی که توانمندی‌های خودش را در فضای مجازی هم به نمایش گذاشته و با شیوع کرونا سریعا به این فضا کوچ کرد، سازمان دانش‌آموزی بود.
او ادامه داد: تشکل پیشتازان را به طور شبکه‌ای تا کف مدرسه بردیم و اگر ادعا می‌کنیم ۵٠ هزار مدرسه تشکل دانش آموزی داریم، ۵٠ هزار گروه و کانال هم در فضای مجازی با همان اهداف شکل گرفته است.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید فعالیت‌های پرورشی و فرهنگی همسوسازی شود، گفت: برای تحقق این هدف نشان‌ها و نماد‌های سازمان دانش‌آموزی به دنبال تربیت چندساحتی و همسو با بیانیه گام دوم متناسب‌سازی شد همچنین ارزش‌های کلان کشور و انقلاب هم به عنوان روح حاکم برفعالیت‌های سازمان دیده می‌شود.
برنامه‌ریزی برای تحقق تربیت چند ساحتی دانش آموزان
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با بیان اینکه هیئت اندیشه ورز نزدیک به دوسال است کاری را دنبال می‌کنند تا خروجی آن در نهایت تعلیم و تربیت چند ساحتی شود، گفت: ساختار جدیدی در نظر گرفتیم که با فضای تعلیم و تربیت انطباق بیشتری داشته باشد.
کاظمی اضافه کرد: مُهر تشکیلات پیشتازان با رویکرد تمدن سازی رونمایی شد و مدال‌های بین الملی مانند مدال مقاومت، عدالت و ولایت طراحی شد همچنین سطح بندی در نشانه‌ها و نماد‌ها را هم داریم.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما