?>?> ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲اسفند ۹۹ +جدول - بيان ما
۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب : ۶۶۲۷۸

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲اسفند ۹۹ +جدول

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲اسفند ۹۹ +جدول
به گزارش بیان ما، در پایان معاملات امروز بورس، شاخص کل با افت ۵ هزار و ۵۹۷ واحدی به عدد یک میلیون و ۲۳۲ هزار واحد و شاخص هم وزن نیز با افت ۶۳۷ واحدی به عدد ۴۳۸ هزار واحد رسید.

ملی صنایع مس ایران و بانک پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و سرمایه گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
ارزش سهام عدالت چقدر شد؟
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۶۱۱ تومان رسید که نسبت به دیروز ۴.۸ درصد معادل ۴۱۷ هزار و ۴۲۳ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۰۲ هزار و ۷۱۲ تومان رسیده است.

 ارزش دارایکم چقدر شد؟
قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۷۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۷۷۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۹۵۴ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۷۴۰ تومان معامله شد.

منبع: نبض بورس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما