۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب : ۶۶۲۸۱

پاشازاده وزیر ارتباطات را تهدید کرد/ جگر داری در استادیوم کُری بخوان!/ مسئولی که بچه است نباید اینگونه کُری بخواند

پاشازاده وزیر ارتباطات را تهدید کرد/ جگر داری در استادیوم کُری بخوان!/ مسئولی که بچه است نباید اینگونه کُری بخواند
بیان ما- مهدی پاشازاده درباره کُری ‌خواندن محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات علیه استقلال پس از برد روز گذشته پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: اینکه هر کسی حق دارد تیمی را دوست داشته باشد، ایرادی ندارد، اما هر جامعه‌ای فرهنگ و قانون خودش را دارد. شاید در اروپا مشکلی نداشته باشد، اما در فرهنگ ما پذیرفته نیست یک مسئول اینگونه رفتار کند. مسئولی که بچه و جوان است، نباید در جایی که مسئولیت دارد، این گونه کُری بخواند. این کارها جایی در فرهنگ ما ندارد. 
وی با بیان اینکه «شما می‌توانید از تیم خودت طرفداری کنی و مشکلی نیست» افزود: آقای جهرمی! وقتی به تیمی که ۳۰ میلیون طرفدار دارد، تیکه می‌اندازی، اتفاقات دیگری برایت می‌افتد. ایرادی ندارد از تیمت حمایت و از برد شیرین صحبت کنی، اما نه اینکه به تیم دیگری کنایه بزنی. کاری با پرسپولیس نداریم، اصالت استقلال از جهرمی بیشتر است و وقتی اصالت را زیر می‌بری، باید انتظار انتقاد تند هم داشته باشی. خانواده ما را زیر سؤال نبر و تیکه نینداز و حالا که این کار را کردی پای همه چیز بایست. نمی‌خواهیم توهین کنیم و تنها قصد داریم از خودمان دفاع کنیم. مشکل اینجاست که شما مجازی هستید، آن هم مجازی فیک! اگر جگر داری، در استادیوم مقابل هواداران استقلال کُری بخوان! اینکه پشت دیوار باشی و فحش بدهی و بروی، کار مهمی نیست!
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه گفته بود یک نفر دنبال نیمکت استقلال است و به او اخطار داده بود، گفت: آن کسی که باید بداند، خودش می‌داند. تنها یک نفر این کار را کرده و نیازی به توضیح بیشتر نیست. 
پاشازاده در خصوص اعتراض‌های اخیر هواداران استقلال به محمود فکری تصریح کرد: طرفدار اذیت شده و عصبی است و در این شرایط تصمیمات اشتباهی می‌گیرد. حق با طرفدار است، اما از یک نکته نباید به راحتی گذشت. این وسط یکسری رودربایستی بین بعضی‌ها وجود دارد که مدیریت باید ورود کند. همه فشارها روی کادر فنی است. آقای مدیر! اگر می‌دانی به صلاح است کسی اخراج شود، این کار را انجام بده یا به طور کل پشت کادر فنی قرار بگیر. ابهامات اخیر، سوء تفاهم‌هایی را بوجود آورده و طاقت هواداران سَر آمده است. چند سال است این اتفاقات برای استقلال می‌افتد؟ به عنوان هوادار از رخ دادن این اتفاقات اذیت می‌شوم. همه اتفاقات و تصمیم‌گیری برای ما بد بوده است. امیدوارم کسانی که مسئولیت دارند، فکر اساسی برای استقلال کنند.
وی خاطرنشان کرد: این تیم طرفدار دکتر، مهندس، معلم و کارگر دارد و هر اتفاقی در استقلال روی زندگی‌اش تأثیر مستقیمی می‌گذارد. وقتی تیمش نتیجه نگیرد، حال ندارد در محل کارش حاضر شود. آقایان! این مسئله را درک کنید؛ مغازه‌داری که اطرافش چند پرسپولیسی باشد و هر روز حرف بشنود، اذیت می‌شود. هواداران استقلال فهیم و باشعور هستند و پشت تیم‌شان بوده‌اند، اما امروز طاقت‌شان کم شده است.
پاشازاده با انتقاد از عملکرد بازیکنان و رفتار آنها به تسنیم گفت: قبلا هم گفتم، رختکن استقلال گمشده‌ای دارد و باید مشخص شود کُت تن چه کسی است. بازیکن باید فهمد اینجا «کی به کی» است و حقیقت برای او مشخص شود. صحبت کردن بازیکن درباره غذا کاملا اشتباه بود. آقای بازیکن!  بفهمید کجا هستید، لطفا شأن استقلال را حفظ کنید. قطعا شأن بازیکن استقلال از نظر غذای خوب و امکانات باید حفظ شود، اما شأن استقلال بالاتر از این حرف‌ها است.
منبع:تسنیم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما