۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۰
کد مطلب : ۶۶۳۰۲
دکتر محمد عباسی درمازندران؛

کارآمدی و دلسوزی برای مردم باید مهمترین مؤلفه در رقابت انتخاباتی 1400  باشد

کارآمدی و دلسوزی برای مردم باید مهمترین مؤلفه در رقابت انتخاباتی 1400  باشد
دکتر محمد عباسی درمازندران؛
کارآمدی و دلسوزی برای مردم باید مهمترین مؤلفه در رقابت انتخاباتی 1400  باشد
وزیر دولت نهم و دهم در جمع دانشگاهیان و نیروهای انقلابی مازندران گفت : نظام کارآمدی دینی را باید با اتحاد و دلسوزی برای نجات کشور و مشکلات مردم عملیاتی کنیم.امیدوارم جبهه های تشکیل شده خودی رضای خدا و رهنمودهای رهبری را در ایجاد وحدت حقیقی و بستر شکل گیری دولت شایسته سالار و کارآمد و انقلابی در نظر بگیرند.
 
به گزارش خبرنگار بیان ما محمد عباسی وزیر دولت‌های نهم و دهم در جمع گروهی از  دانشگاهیان و نیروهای انقلابی مازندران با اشاره به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، گفت:ارزشهای انقلاب امام و دستاوردهای آن بحدی قابل دفاع هست که به آن افتخار کنیم. اما نمی توان عملکردهای افراد و مجریان را در همه حال موفق دانست. وضعیت فعلی، حاصل ناکارآمدی، بی‌تدبیری و نارسایی مدیریتی است نه یاوه ها و تحریم های خارجی  و تا زمانی که روش‌های غلط مدیریتی، تصحیح نشود، رفع همه تحریم‌ها اثری روی اقتصاد کشور نخواهد داشت.
این عضو دانشگاهی کشور با اشاره به نزدیک بودن فضای انتخابات ریاست جمهوری، با بیان اینکه، کارآمدی و دلسوزی برای مردم باید مهمترین مؤلفه در رقابت انتخاباتی 1400 تلقی شود، گفت: همه کسانی که قصد دارند برای 1400 کاندیدا شوند باید مواضع شفاف برنامه ای خود را در حوزه های اقتصادی، معیشتی، سیاست‌گذاری فرهنگی و اجتماعی ارائه نماید تا مردم درباره وزارت و کارآمدی و مواضع اصولی و همکاران او  که قرار است دولت آینده را مدیریت کنند، تصمیم‌گیری کنند.
عباسی در پاسخ به سؤالی درباره احتمال کاندیداتوری در انتخابات 1400، تصریح کرد:در این ایام برخی گروههای اجتماعی و موثرین در جریان انقلاب، صحبت‌های با بنده برای کاندیداتوری داشته‌اند اما با وجود داشتن برنامه و اهداف بلندی در اداره کشور، برای من مهمتر از همه، همگرایی و اتحاد جبهه ولایی کشور و مشارکت گسترده ملت عزیز در تعیین سرنوشت نظام اجرایی کشور مد نظر  است. با این حال مانند همیشه به عنوان یکی از خادمان و فرزندان ملت همچنان که رئوس برنامه های تحول آفرینی را برای جمعی از دوستان گفته ام، همچنان آماده نقش آفرینی لازم در این مرحله انتخابات ریاست جمهوری هستم.معتقدم فقط با توجه به سنت الهی اتفاق و اتحاد است که بسترهای موفقیت حاصل می شود.
این عضو کابینه دولت‌نهم و دهم، گفت: توجه داشته باشیم که انجام مسئولیت خطیر ریاست‌جمهوری نیازمند مدیریت و ذهن راهبردی سازمان یافته  است و نمی‌توان این امر مهم را، آن‌هم در شرایط نابسامان کنونی در معرض آزمون‌وخطای افرادی قرار داد که حتی در مسئولیت های میانی و پایین تر  مورد راستی‌آزمایی قرار نگرفته‌اند.
وی با اشاره به موفقیت های بستر ساز بخش تعاون و بویژه نتایج تاریخی ورزش در زمان مسئولیت خود گفت اگر می‌گویند بهترین نتیجه تاریخ المپیک ایران و موفقیت های استثنایی ورزش کشور در زمان وزارت بنده حاصل‌شده در اصل لطف الهی و  به دلیل انسجام مدیریتی و استفاده از ظرفیت‌های نخبگان در حوزه ورزش  بوده است.زیرا این‌گونه اقدامات تنها با مدیریت سیستماتیک و راهبردی قابل تحقق است.
وی در پاسخ به سؤالی درباره احتمال حمایت آقای احمدی‌نژاد از او در انتخابات 1400، گفت: بنده در دو دولت  نهم و دولت وزیر دولت آقای احمدی‌نژاد بوده‌ام و با افتخار  از عملکرد مدیریتی خود و همکارانم در تعاون و ورزش و جوانان  دفاع می کنم؛ خدمات همکارانم در دولت نهم و دهم در ایجاد زیرساخت ها بویژه  خدمات رسانی مناطق و طبقات محروم  بر کسی پوشیده نیست اما همواره تسلسل خدمات دهی و مدیریت کشور را در همه قوا مخصوصا در قوه مجریه در راستای انسجام ولایتمدارانه انقلاب موفق، انقلابی و مردم مدار می دانم .لذا به عنوان عضو کوچکی از جریان انقلاب، از تصمیم‌های جریان انقلابی معتقد به امام، رهبری و ارزشهای آن  همانند گذشته حمایت کرده و خواهم کرد.
عباسی در پاسخ به سؤالی درباره جبهه های متشکل از نیروهای اصول گرا از قبیل شورای وحدت، شورای ائتلاف و پایداری  گفت: پیام اصلی من برای شما دلسوزان انقلاب تقویت وحدت و همگرایی است.یقینا مقوم نتایج وحدت بخش جمعی خواهم بود.اما انتظار دارم موثرین این تشکل‌های خودی برای رضای خدا و بدور از رفیق بازیها و جبهه بندی های گروهی، رهنمودهای رهبری عزیز را در نظام شایسته سالار کشور و ایجاد بسترهای واقعی وحدت بخش و مشارکت خیز ملی و انقلابی در رسیدن به نتیجه مطلوب برای تحقق دولتی کارآمد،انقلابی، متعهد و دلسوز،مراعات کنند. انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما