۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۲
کد مطلب : ۶۶۳۱۰

قیمت خودرو تا پایان سال نزولی خواهد بود

قیمت خودرو تا پایان سال نزولی خواهد بود
 به گزارش بیان ماکاشانی نسب درخصوص آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: حدود یک هفته است که آرامش خوبی در بازار خودرو است و قیمت‌ها نوسان نداشته است.
وی با تاکید بر اینکه قیمت‌ها اکنون در بازار دارای ثبات بود و تغییر چندانی نداشته است، گفت: تقاضا برای خودروهای ایرانی در بازار وجود دارد اما بازار خودروهای خارجی راکد است و هیچ مشتری برای آنها وجود ندارد. به جرات می‌توان گفت تقاضای کاذب در بازار فروکش کرده و تنها خریدارانی که نیاز واقعی به خودرو دارند، خرید خود را انجام می‌دهند.
کاشانی‌نسب بیان کرد: اکنون بازار برای واسطه‌ها جذابیت ندارد و دست دلالان کوتاه شده است، پیش‌بینی ما این است که تا پایان سال نه تنها افزایش قیمتی نخواهیم داشت، بلکه با افزایش عرضه نیز شاهد ریزش بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود.
او گفت: بعید است که در اوایل سال نیز شاهد نوسانات قیمت در بازار باشیم و فعلا قیمت‌ها تغییر نخواهد کرد، علاوه‌بر این با توجه به اینکه در طول سال همیشه عوامل زیادی در قیمت خودرو تاثیر می‌گذارد.
نایب رئیس ‌اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: هر ساله با نزدیک شدن به شب عید خریداران زیادی در بازار وجود داشت اما اکنون این خریداران به شدت کم شده‌اند. 
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان،
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما