۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۲
کد مطلب : ۶۶۳۱۸

سی‌وپنجمین هفته اعتراضات علیه نتانیاهو

سی‌وپنجمین هفته اعتراضات علیه نتانیاهو
به گزارش بیان ما، جروزالم پست در گزارش امروز (شنبه) خود اعلام کرد ساکنان سرزمین‌های اشغالی برای سی‌وپنجمین هفته دست به اعتراض علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر صهیونیست‌ها، زدند.
به نوشته این خبرگزاری معترضان برای سی‌وپنجمین هفته متوالی به سمت اقامتگاه نتانیاهو در «بالفور» رفتند؛ اما در این بین دو مورد حمله به معترضان نیز گزارش شده است.
معترضان امروز نیز مانند هفته‌های گذشته در پل‌ها و میدان‌های اصلی منتهی به اقامتگاه نتانیاهو تجمع کردند تا اعتراض خود را نشان دهند.
جنبش پرچم سیاهان نیز دو مورد حمله به معترضان را گزارش کرده و گفت: «فردی ۷۰ ساله مورد حمله فیزیکی قرار گرفته و یک مورد توهین لفظی به یکی از معترضان نیز گزارش شده است.»
جنبش دیگری از معترضان به نام «نخست‌وزیر جنایت» نیز روز شنبه بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد ساعت ۶ به وقت محلی به معترضان پیوسته و راهی بالفور خواهد شد.
در اعتراض هفته گذشته علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شهروندان ساکن سرزمین‌های اشغالی که به خیابان‌ها آمده بودند با اسلحه تهدید شدند.
محاکمه نتانیاهو سال گذشته آغاز و به تازگی دوباره از سر گرفته شد. وی با رد همه اتهامات علیه خود می‌گوید قربانی بگیروببندی است که توسط رسانه‌های مخالف، پلیس و دادستان‌ها سازماندهی شده است.
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سه پرونده فساد به «فریبکاری، خیانت در امانت و رشوه‌خواری» متهم شده است. نتانیاهو رهبر حزب راست‌گرای افراطی لیکود است. پس از وارد شدن اتهامات به وی، احزاب مخالف خواستار استعفای وی از سمتش شدند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما