۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب : ۶۶۳۲۸

حشد شعبی به مثابه سپر دفاعی برای عراق و امنیت آن است

حشد شعبی به مثابه سپر دفاعی برای عراق و امنیت آن است
به گزارش بیان ما به نقل از المنار، «فالح الفیاض» رئیس سازمان حشد شعبی عراق اعلام کرد که نیروهای این سازمان به مثابه سپر دفاعی برای شهروندان این کشور به شمار می روند.
وی افزود: نیروهای حشد شعبی در ساعات گذشته توانستند یک عملیات قهرمانانه که سهم به سزایی در تأمین امنیت بغداد و شهرهای مجاور آن دارد انجام دهند.
الفیاض ادامه داد: والی الطارمیه و به اصطلاح مفتی شرعی داعش به نام المشهدانی و تعداد دیگری از سرکردگان تروریست در شمال بغداد و منطقه الطارمیه به هلاکت رسیدند.
وی اضافه کرد: عملیات طارمیه باعث شده است تا ما در سازمان حشد شعبی سر خود را بالا بگیریم چرا که این عملیات، یک عملیات قهرمانانه و ملی بود که در راستای اقدامات برادران حشد شعبی برای تأمین امنیت کشور صورت گرفته است.
الفیاض بیان کرد: تروریست های کور دل می کوشند بار دیگر اقدامات شرارت بار خود را در عراق گسترش دهند و امنیت شهرهای ما را زیر سؤال ببرند اما موفق نخواهند شد.
وی گفت: ما به شهروندان عراقی در سراسر کشور اطمینان می دهیم که نیروهای حشد شعبی یک سپر دفاعی برای شما و شهرهای شما به حساب می آیند و اجازه نخواهند داد کسی با امنیت و ثبات عراق بازی کند.
منبع:خبرگزاری مهر
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما