۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۶۶۳۶۵

آزمون مدرک تخصصی  ویژه حافظان قرآن کریم 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود

به گزارش بیان ما، محمد رمضانی‌فرد، مدیر کل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به این مطلب افزود: ثبت نام دوره شانزدهم از روز شنبه 2 اسفند ماه آغاز و تا 27 اسفندماه سال جاری از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم به نشانی http://telavat.com/fa/node/56053   ادامه خواهد داشت و این بازه زمانی قابل تمدید نمی باشد.
 وی در ادامه افزود:  امسال جهت رفاه حال حافظان محترم و جلوگیری از مراجعات ایشان به مراکز استانها جهت حضور در آزمون ها، حدود 88 حوزه آزمونی جهت برگزاری آزمون اعطای مدرک در سراسر کشور پیش بینی شده  است.
شایان ذکر است این آزمون با استناد به مصوبه 573 شورای عالی انقلاب فرهنگی و در رشته های حفظ 10، 20 و کل قرآن کریم و با مدارک اعطایی هم‌تراز دیپلم تا دکترا برگزار می گردد. مدارک این آزمون پس کسب حد نصاب امتیازات لازم توسط شرکت‎کنندگان، با امضاء وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به قبول‌شدگان اعطاء می‌گردد.
همچنین آزمون مرحله اول (کتبی) شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 1400/2/31 به صورت همزمان در 88 حوزه آزمونی سراسر کشور برگزار خواهد شد . 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما