۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۳
کد مطلب : ۶۶۳۸۳

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳اسفند ۹۹ +جدول

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳اسفند ۹۹ +جدول

به گزارش بیان ماشاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۰ هزار واحدی در سطح یک میلیون و ۲۲۲ هزار و ۶۶۴ واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز سرخپوش شد و با افت ۱۱۴۷ واحدی، رقم ۴۳۷ هزار و ۱۷۶ واحد را ثبت کرد.

بیشترین اثر منفی بر افت بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل نمادهای معاملاتی ارتباطات سیار ایران، تامین سرمایه امید و همکاران سیستم با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.
ارزش سهام عدالت چقدر شد؟
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۱۷ هزار و ۵۴۰ تومان رسید که نسبت به دیروز ۱.۸ درصد معادل ۱۵۳ هزار و ۶۴۸ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۱۰ هزار و ۵۲۴ تومان رسیده است.

 ارزش دارایکم چقدر شد؟
قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۱۸۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۸۳۶ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۱۸۲ تومان معامله شد.
ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳اسفند ۹۹ +جدول
منبع:نبض بورس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما