۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۸
کد مطلب : ۶۶۴۷۱

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۴اسفند ۹۹ +جدول

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۴اسفند ۹۹ +جدول
به گزارش بیان ما، بازار سرمایه امروز هم مانند روزهای گذشته قرمزپوش بود و شاخص کل بورس و فرابورس به حرکت نزولی خود ادامه دادند.
شاخص کل بورس امروز با ۸۱۱۳ واحد کاهش، در رقم یک میلیون و ۲۱۴ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با ۱۰۷۵ واحد نزول، تا رقم ۴۳۶ هزار و ۹۶ واحد کاهش یافت.

«فولاد»، «شستا» و «فارس» نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر منفی را در شاخص داشتند و «فملی»، «امید» و «پارسان» نمادهایی با اثر مثبت بر شاخص بورس بودند.
«فملی»، «فولاد»، «سیتا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.
ارزش سهام عدالت چقدر شد؟
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۳۱ هزار و ۹۷۴ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۱ درصد معادل ۱۴ هزار و ۴۳۴ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۱۹ هزار و ۱۸۴ تومان رسیده است.
ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۴اسفند ۹۹ +جدول
 ارزش دارایکم چقدر شد؟
قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۶۱۵ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۷۲۳ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۳ هزار و ۶۱۵ تومان معامله شد.
ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۴اسفند ۹۹ +جدول
منبع:نبض بورس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما