۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۱
کد مطلب : ۶۶۵۹۴

حماس: سیاست اشغالگران در تخلیه قدس اشغالی از ساکنان آن شکست خواهد خورد

حماس: سیاست اشغالگران در تخلیه قدس اشغالی از ساکنان آن شکست خواهد خورد
به گزارش بیان ما به نقل از پایگاه اینترنتی العهد لبنان، جنبش حماس تصریح کرد: هدف از جنایت اشغالگران در تخریب ساختمان مسکونی متعلق به خانواده «فادی علیان» نگهبان مسجد الاقصی مجازات او به علت ایفای نقش در دفاع از مسجد الاقصی و محافظت از مقدسات و علاوه بر آن آوارگی کامل خانواده اوست.
حماس افزود: تداوم اقدام رژیم اشغالگر در تخریب خانه‌های فلسطینیان در شهر اشغالی قدس و آواره کردن زنان و کودکان جنایت جنگی به شمار می‌رود که بر اساس قانون بین المللی مجازات دارد، زیرا این قانون حمایت و محافظت از ساکنانی را که تحت اشغال به سر می‌برند، تضمین کرده است.
حماس تاکید کرد: سیاست اشغالگران در تخلیه شهر قدس از ساکنان آن و تحمیل یهودی سازی بر آن شکست خواهد خورد و قدس با هویت عربی و اسلامی پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.
حماس به ساکنان قدس و نگهبانان مسجد الاقصی به خاطر ایفای نقش آن‌ها در دفاع از مقدسات درود و سلام فرستاد و تأکید کرد: جنایات اشغالگران در شکستن اراده ساکنان قدس به نتیجه نخواهد رسید، زیرا آن‌ها طی ده‌ها سال اشغالگری صهیونیست‌ها در خط مقدم بوده اند و با توطئه‌ها و دسیسه‌ها علیه مسجد الاقصی و شهر قدس مقابله کرده اند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما