۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۷
کد مطلب : ۶۷۰۶۷

حرف راست را باید از دولت شنید!

حرف راست را باید از دولت شنید!


قدیم می‌گفتند حرف راست را باید از بچه شنید؛ ولی وقتی میانگین سنی مدیران محترم دولت ۶۰ سال است (تسنیم ۲ اردیبهشت ۹۶)، حرف راست را باید از کی شنید؟!
 از آقای محمود واعظی اول در شامگاه پنج‌شنبه (قدس آنلاین ۷ اسفند 99) که فرمود: از نظر اقتصادی نرخ ارز ایران ۲۵ یا ۲۷ هزار تومان نیست، ما این کار را کردیم تا بتوانیم اقتصاد کشور را اداره کنیم.
یا از آقای محمود واعظی دوم در عصر جمعه (ایرنا ۸ اسفند 99) که می‌فرماید: دولت هیچ‌گاه به دنبال گران کردن ارز نبوده و قیمت بالای ارز و نرخ غیرواقعی آن یکی از موانع مهم اداره کشور بوده است.
یا روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری [بخوانید آقای روحانی] (ایرنا 10 اسفند 99) که اعلام کرد نقش دولت در ایجاد نوسانات ارزی کذب و بی‌پایه و اساس است.
یا مستقیم از خود جناب آقای حسن روحانی (تسنیم ۲۴ دی ۱۳۹۹) که فرمود: تصمیم ما این است که سال آینده قیمت دلار را پایین بیاوریم و متوازن کنیم و متعادل کنیم (وات؟!)
الآن که بیشتر فکر می‌کنم می‌بینم که اصلاً چه کاریه دنبال حرف راست باشیم؛ آن هم وقتی که بچه‌ای در کار نیست؛ دوستی داریم همشهری حافظ شیرازی که یه ضرب‌المثل را سرلوحه‌ی کار خودش قرار داده و همیشه هم به آن استناد می‌کند: چرا عاقل کند کاری؟! (آقا همین؛ دنباله هم نداره. والا)
جیم جواتی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما