۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۱
کد مطلب : ۶۷۹۳۵
رئیس کل بیمه مرکزی:

توسعه صنعت بیمه نیازمند قوانین جدید است

توسعه صنعت بیمه نیازمند قوانین جدید است
به گزارش بیان ما؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی در جمع مدیران و رابطان امور مجلس مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی آینه وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور به شمار می‌رود و همکاری با آن به رشد و توسعه سازمان ها منجر خواهد شد.

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه که حفظ چارچوب و مقررات سازمانی در سایه تعامل فراگیر دستگاه‌های دولتی و مجلس یک ضرورت است، تصریح کرد: برای برقراری کامل و اثربخشی این ارتباط سازنده، تببین قوانین، ساده سازی مفاهیم و آگاهی بخشی به جامعه می‌توان از ظرفیت های گسترده روابط عمومی های سازمان های اقتصادی و همچنین رسانه‌های گروهی کشور استفاده کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت همگانی سازی بیمه‌های زندگی در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر بیش از سی میلیون ایرانی از مزایای پوشش بیمه نامه‌های زندگی بهره می‌برند که با تمهیدات صورت گرفته، امیدواریم این آمار روند رو به رشدی را تجربه کند.

رئیس شورای عالی بیمه افزود: طیف وسیعی از جامعه، صنعت بیمه را در بیمه نامه شخص ثالث، خلاصه می‌کنند حال آنکه ظرفیت های متنوع بیمه ای در کشور وجود دارد که باید به جامعه شناسانده شود.

رئیس کل بیمه مرکزی از بیمه های زندگی به عنوان مکمل صندوق های بازنشستگی یاد کرد و گفت: بازدهی برخی از بیمه نامه‌های زندگی از میزان دریافتی دوران بازنشستگی بالاتر است و می‌تواند آرامش خاطر و امنیت اقتصادی آینده کارکنان را تامین کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما