کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آیت الله علوی گرگانی:

نیروی انتظامی شبانه روز در حال خدمت رسانی است

5 فروردين 1400 ساعت 13:12

مرجع تقلید شیعیان گفت: مسئولان مربوطه باید از عزیزان ناجا تقدیر کنند و این نیرو نباید با سایر دستگاه ها سنجیده شود و کارکنان آن باید همواره دلگرم باشند چون امنیت کشور به دست آنها حفظ می شود.


به گزارش بیان ما؛  آیت‌الله ‌سید‌محمد‌علی علوی‌گرگانی‌ در دیدار فرمانده ناجا با وی اظهار داشت: ارزش هر انسانی در عملکرد آن است و باید دید تا چه اندازه است هر چه سنگین‌تر باشد مزد و اجر آن بیشتر می‌شود.
وی گفت: پروردگار در قرآن به این نکته اشاره می کند؛ پیامبر این امت تو تامینیه می خواهد اگر نباشد مردم آرامش و زندگی مرفه ندارند.
آیت الله علوی گرگانی با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) گفت: خداوند به پیامبر (ص) فرمود:" تامینیه گذاشتم تا مردم در آرامش زندگی کنند وجود خود شما (پیامبر(ص)) امان نامه است و بعد از پیامبر (ص) تا مادامی که امت طلب استغفار کنند ما (پروردگار) عذاب نمی کنیم، بنابراین استغفار وسیله تامینیه ما است.
این مرجع معظم تقلید گفت: تا خداوند ما را کمک نکند ما هیچ نیستیم، کسانی که اهل تقوا و حقیقت هستند و به دیگران کمک می کنند جایگاه بالایی دارند و این دو صفت در ناجا وجود دارد.
وی گفت: نیروی انتظامی شبانه روز در حال خدمت رسانی است و امنیت مانند گهواره تامینیه بوده و برای جامعه الزامی است.  
آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: مسئولان مربوطه باید از عزیزان ناجا  تقدیر کنند و این نیرو نباید با سایر دستگاه ها سنجیده شود و کارکنان آن باید همواره دلگرم باشند چون امنیت کشور به دست آنها حفظ می شود.
این مرجع معظم تقلید اضافه کرد: خوشحالی کارکنان ناجا خوشحالی خداوند است و خداوند رضایت خود را در رضایت مخلوق قرار داده است. خدا را شکر می کنیم که فرماندهی ناجا به دست شما (سردار اشتری) داده شده است. ان شاء الله در خدمت به نظام و امام زمان (عج) موفق باشید.
سردار "حسین اشتری" نیز در سخنانی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانه و میلاد حضرت علی اکبر (ع) و نیمه شعبان اظهار داشت: نیروی انتظامی در تمام ایام سال ماموریت های زیادی اجرا می کند ؛ این ماموریت ها تعطیل بردار نیست و کارکنان ناجا مدام در حال خدمت رسانی هستند.
وی گفت: کارکنان از 25 اسفندماه تا 15 فروردین در آماده باش هستند ان شاء الله بتوانیم در این مدت خدمتگزار خوبی برای مردم باشد.
فرمانده ناجا تصریح کرد: نیروی انتظامی علاوه بر ماموریت این ایام ماموریت تامین امنیت مرزها را نیز بر عهده دارد البته سازمان های دیگر به این نیرو کمک می کنند اما مسئولیت اصلی بر عهده نیروی انتظامی است.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به شعار امسال " تولید ، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها" گفت: هر کس باید وظیفه خود را به درستی انجام دهد ما در ارتباط با این شعار در ناجا کارگروهی تشکیل دادیم تا این شعار محقق شود، در بحث مبارزه با قاچاق کالا و تامین امنیت برای سرمایه گذاران برنامه هایی در دستور کار نیروی انتظامی قرار خواهد داشت.
وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا اضافه کرد: از آغاز این بیماری پلیس دوشادوش کادر درمان خوش درخشیده و خدمت رسانی در این حوزه جزء افتخارات ما است.
سردار اشتری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در سال جاری تصریح کرد: در حوزه انتخابات دستورالعمل هایی به استان ها ابلاغ کردیم که انتخابات خوب و پرشور باشد و امنیت آن به بهترین نحو ممکن برقرار باشد.
 


کد مطلب: 68494

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/68494/نیروی-انتظامی-شبانه-روز-حال-خدمت-رسانی

بيان ما
  http://www.bayanema.ir