۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸
کد مطلب : ۶۹۰۴۸

واکنش کاپیتان سابق سپاهان به قهرمانی‌های پرسپولیس/ کنار رفتنم از تیم ملی فنی نبود

واکنش کاپیتان سابق سپاهان به قهرمانی‌های پرسپولیس/ کنار رفتنم از تیم ملی فنی نبود
به گزارش بیان ما - هادی عقیلی کاپیتان سابق سپاهان و بازیکن سال‌های نه چندان دور تیم ملی که در حال حاضر در آمریکا به سر می برد و مشغول گذراندن دوره های مربیگری است اظهاراتی را مطرح کرده که بخش‌های مهم آن به نقل از برنا به شرح زیر است: 
* پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و قهرمانی‌های پشت سر هم نشان دهنده بار فنی بالای این تیم است. پرسپولیس در ایران و آسیا عملکرد بسیار خوبی داشته و نمی‌توان گفت قهرمانی‌هایش شانسی بوده همانطور که قهرمانی‌های متعدد سپاهان اصلاً شانسی نبود و آنها امسال نیز از مدعیان جدی قهرمانی هستند.
* {کنار رفتنت از تیم ملی فنی بود یا غیر فنی؟} غیر فنی بود. متاسفانه همراه تیم ملی نبودم و بابت آن پشیمانم چون می توانستم کمی صبورتر باشم. در یکسال و اندی که با آقای کی روش بودم کاملا به من اطمینان داشت از لحاظ فوتبالی و به راحتی می توانستم دو جام جهانی بازی کنم و در جام ملت ها بازی کنم و بازی‌های ملی‌ام خیلی بالاتر باشد ولی به هر صورت آن اتفاق افتاد. من فکر می کنم با صبور بودن من می شد این موضوع اتفاق نیفتد ولی فنی و غیر فنی هر دو در فوتبال هستند.
* من دوست داشتم در تیم اروپایی خوب بازی کنم که این اتفاق نیفتاد. 
* {شما را از نظر تیپ و نوع بازی با راموس مقایسه می‌کردند به خصوص با آن تل سفید که می‌زدید؟} واقعا می گویم اتفاقی بود ولی در آن زمان تیپ‌مان مشابه شده بود البته که راموس هم بسیار مدافع قوی بود و هست ولی او مدل موهایش را پشت سر هم تغییر داد و اگر می خواستم دنباله رو او باشم باید مدام مدل موهایم را تغییر می دادم ولی در آن مقطع و آن مدل یکسان شده بود. 
* محال بود من و مهرداد حرف بزنیم و من نخندم همیشه حتی این اواخر قبل از فوتش زمانی که برایم وویس می گذاشت من می خندیدم و بسیار بسیار شیرین بود و من دوستش داشتم ولی خودش دیگر نیست. تنها چیزی که می توانم بگویم مهرداد برای من همیشه یادآور شادی است. برای من نبودن مهرداد و علی خیلی سخت است و با علی انصاریان بیشتر همبازی بودم تا مهرداد ولی علی چون خیلی جابجا شد و بعد به سینما رفت فقط گاهی یکدیگر را می دیدیم. 
* {بهترین مربی خارجی که به ایران آمده است} بی شک آقای کی روش و برانکو.
* {بهترین جمله یک گزارشگر راجع به شما} دو گزارشگر بودند که که می گفتند هادی عقیلی برای سپاهان نعمتی است. اولین تیتری که از خودم در جراید دیدیم و من خبر نداشتم روزی بود که آزمون کنکور می دادم و آن روز برایم آوردند که نوشته بود علی پروین گفته بود: عقیلی بهترین جانشین برای هاشمی نسب است.
منبع: برنا
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما