۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب : ۶۹۲۲۴

حمله برومند به بازیکنان استقلال/ برخی در حد تیم دسته سومی هم برای فکری بازی نکردند/ نسخه فکری در آن روز جنجالی پیچیده شد

حمله برومند به بازیکنان استقلال/ برخی در حد تیم دسته سومی هم برای فکری بازی نکردند/ نسخه فکری در آن روز جنجالی پیچیده شد
به گزارش بیان ما - پرویز برومند دروازه بان سابق استقلال گفت: استقلال مثل سال های گذشته در سال ۹۹ هم روزهای خوبی را سپری نکرد. تیم مثل سال های گذشته بی ثبات بود و نیمکت استقلال بین ۲ سرمربی دست به دست شد. همه ما استقلالی ها روزهای سختی را سپری کردیم درحالی که تیم رقیب در آرامش بود و هر روز از قبل قوی تر می شد.
او ادامه داد: از ابتدای فصل گفتم آمدن محمود فکری به استقلال زود است اما کو گوش شنوا؟ خود فکری هم وسوسه شد برای نشستن روی نیمکت این تیم اما ای کاش مسئولیت استقلال را نمی پذیرفت. از طرف دیگر بازیکنان استقلال هم در حق فکری بد کردند. برخی از آنها حتی در حد یک تیم دسته سومی هم بازی نمی کردند و کاملا مشخص بود با فکری مشکل داشتند.
دروازه‌بان اسبق استقلال گفت: نتایج و سبک بازی استقلال با فکری اصلا در شان استقلال نبود اما من راضی به برکناری او نبودم. نمی شود گفت همه تقصیرات برگردن فکری است. او برای استقلال هرچه در توان گذاشت همین بود اما برخی عوامل دست به دست هم دادند تا نتواند در استقلال بماند. این باشگاه مشکلات زیادی دارد که برای نتیجه گرفتن همه این مشکلات باید از بین برود. اگر امروز فکری را بردارند و فرد دیگری را بیاورند، تا این مشکلات حل نشود اتفاق جدیدی نمی‌افتد. مگر می‌شود بدون زمین تمرین، پول و خیلی امکانات دیگر نتیجه گرفت.
برومند با انتقاد از برخی رفتارهای فکری گفت: فکری که خودش روزی کاپیتان استقلال بوده نباید اجازه می داد برخی بازیکنان شان این تیم را پایین بیاورد. مگر می شود کاپیتان یک تیم وسط بازی استادیوم را ترک کند و برود و مربی به او اعتراض نکند؟ از روزی که وریا غفوری آن کار را انجام داد نسخه فکری پیچیده شد.
برومند با اشاره به بازگشت مجیدی به استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد نباید از اول می رفت که بخواهد برگردد. استقلال خانه او و امثال اوست و باید می ماند چون مشخص بود عمر برخی از آقایان در این باشگاه کوتاه است. برخی مدیران باید بدانند به هیچ عنوان نمی توانند از کسی مثل مجیدی محبوب تر شوند. الان هم فرهاد با امضای هواداران به استقلال برگشت و همین هواداران باید تا روز آخر قراردادش حامی او باشند و حمایتش کنند. من به آینده فرهاد با استقلال امیدوار هستم و اطمینان دارم فرهاد با پیاده کردن نظم و انضباط در تیم می تواند روزهای خوشی را رقم بزند.
منبع: برنا
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما