۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲
کد مطلب : ۶۹۳۴۰

ذوب آهن اصفهان 27 درصد بومی سازی را به خود اختصاص داد

ذوب آهن اصفهان 27 درصد بومی سازی را به خود اختصاص داد
به گزارش بیان ما؛  ذوب آهن اصفهان با سهم 141 میلیون دلاری، به تنهایی 27 در صد از سهم بومی سازی شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی را به خود اختصاص داد، این در حالی است که ارزش بومی‌سازی در شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی طی یازده ماه سال 99 به 524 میلیون دلار رسید.

ذوب آهن اصفهان با سهم 141 میلیون دلاری، به تنهایی 27 در صد از سهم بومی سازی شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی را به خود اختصاص داد این در حالی است که ارزش بومی سازی در شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی طی یازده ماه سال 99 به 524 میلیون دلار رسید.

بنا به اعلام ایمیدرو با ارزیابی‌های انجام شده طی مدت مورد بررسی، نشان داد 12 شرکت بزرگ معدن و صنایع معدنی در حوزه‌های سنگ آهن، فولاد، مس، آلومینیوم و بخش معدنکاری 524 میلیون دلار از تجهیزات مورد نیاز را توسط سازندگان داخلی تامین کرده‌اند.

در میان شرکت های بزرگ، ذوب آهن اصفهان با سهم 141 میلیون دلاری بیشترین سهم از بومی سازی را در اختیار دارد. پس از آن فولاد خوزستان با سهم 109.5 میلیون دلار، ‌ملی مس با سهم 100 میلیون دلاری و گل گهر با سهم 70.4 میلیون دلاری در رده دوم تا چهارم قرار گرفتند. سهم فولاد مبارکه 47 میلیون دلار و فولاد هرمزگان 20 میلیون دلار بود.

طبق پیش‌بینی‌ها برای سال 99 ارزش بومی سازی حاصل تولید قطعه و فرایند تولید 500 میلیون دلار هدفگذاری شده بود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما