۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب : ۶۹۴۲۱

تحلیل یک کارشناس/ به جام جهانی صعود می کنیم چون لیاقتش را داریم

تحلیل یک کارشناس/ به جام جهانی صعود می کنیم چون لیاقتش را داریم
به گزارش بیان ما : بیژن ذوالفقارنسب که سابقه دستیاری در تیم ملی را دارد را به صعود ایران به جام جهانی بسیار خوشبین است. ببینید ذوالفقارنسب در این باره چه می گوید:
*با توجه به سابقه حضور تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی، پیش‌بینی می‌کنم ایران از گروهش صعود می‌کند. البته این یک باور همگانی است، چون سطح فوتبال ایران نسبت به فوتبال بحرین و عراق بالاتر است. در شرایط طبیعی ایران باید بتواند از این گروه صعود و به جام‌جهانی راه پیدا کند.
*من به صعود تیم ملی ایران خوشبینم و به نظرم ایران اصلا از بحرین و عراق عقب نیست، فقط بازی‌های رفت انجام شده، بازی‌های برگشت به میزبانی بحرین برگزار خواهد شد و ایران با تلاش بیشتری که دارد صعود می‌کند. ما شانس صعود داریم؛ چون لایق صعود هستیم. اگر به جام‌جهانی صعود کنیم باعث خوشحالی تمام مردم ایران و فوتبال‌دوستان است؛ در غیر این صورت خیلی در حقمان ظلم شده و بسیار ناراحت‌کننده خواهد بود.
*ویلتموس در خصوص جایگاه فعلی تیم ملی ایران نقشی نداشت و به خاطر او نبود که بخواهیم زمان از دست داده باشیم، در آن زمان فدراسیون مشکل داشت و همچنین مشکلات اقتصادی وجود داشت که باعث شد اتفاقات بعدی رخ دهد.

منبع: میزان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما