۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۶۹۴۸۴

ضرب الاجل دادستانی به لوکس‌سواری مدیر یک بیمارستان دولتی

ضرب الاجل دادستانی به لوکس‌سواری مدیر یک بیمارستان دولتی
به گزارش بیان ما؛ عباس رضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تعقیب قضایی سرپرست بیمارستان فیروزکوه در صورت عدم انحلال قرارداد پیمانکاری ایاب و ذهاب با خودروی لوکس خبر داد و اظهار کرد: سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه باید در اسرع وقت نسبت به انحلال قرارداد پیمانکاری خود اقدام کند و در صورت عدم اجرای فوری دستور صادره، این موضوع منجر به تعقیب قضایی وی خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه، خاطرنشان کرد: سرپرست بیمارستان جهت تردد از تهران به فیروزکوه برای مدت یکسال قراردادی با مبلغ بالا با یک شرکت منعقد کرده است و این در حالیست که بیمارستان دارای یک دستگاه خودروی سمند صفر و یک دستگاه خودروی سواری پژو با راننده است و در نهایت تاسف با خودروی لوکس تردد می‌کند.
وی افزود: چنین قرارداری در حالی منعقد شده است که ساختمان سی تی اسکن بیمارستان توسط خیرین در حال ساخت بوده و حتی برای احداث اتاق اکسیژن ساز نیز مبلغ دو میلیارد ریال توسط خیرین تعهد به پرداخت شده و در این شرایط خاص اقتصادی و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص عدم تجمل گرایی مسئولان و همچنین کمبود‌های بیمارستان که توسط خیرین در حال انجام است.
رضایی در پایان تاکید کرد: در صورتی که سرپرست بیمارستان در اسرع وقت نسبت به انحلال قرارداد پیمانکاری خود اقدام نکند این موضوع منجر به تعقیب قضایی وی خواهد شد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما