۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲
کد مطلب : ۶۹۵۱۶
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی:

المپیکی‌ها هم به زودی واکسینه‌ می‌شوند

المپیکی‌ها هم به زودی واکسینه‌ می‌شوند
به گزارش بیان ما؛ چهل و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد. در این جلسه نوروزی ضمن قدردانی از همراهی جامعه ورزشی در اجرای پروتکل های بهداشتی، اظهار داشت: امیدواریم جامعه عزیز ورزشی کشور همچنان با جدیت نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام کنند تا همچون ماه‌های گذشته با کمترین میزان آسیب، این مرحله از اوج‌گیری بیماری را نیز پشت سر بگذاریم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به صدور مجوز اردوهای ملی و برخی مسابقات و لیگ ها در شرایط اوج بیماری در سال گذشته، گفت: همان‌طور که وزارت بهداشت در آن مقطع با از سرگیری فعالیت‌های ورزشی طبق ضوابط و مقررات خاص موافقت کرد، طبیعی است در حال حاضر نیز با رعایت جدی تر پروتکل‌ها و تشدید نظارت‌ها، برخی فعالیت‌های ورزشی پیگیری شود.  

 رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص پروسه واکسیناسیون المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها تاکید کرد: خوشبختانه با همراهی همکاران گرانقدرمان در وزارت بهداشت، بیش از ۱۰۰ نفر از ورزشکاران پارالمپیکی در مرحله اول واکسینه شدند و با توجه به تهیه لیست المپیکی‌ها، پیگیری لازم در خصوص واکیسناسیون آنها در حال انجام بوده و به زودی انجام خواهد شد.

 نوروزی خاطرنشان کرد: بعضاً سهل انگاری‌هایی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی رشته‌های ورزشی مشاهده شده است که در این خصوص تذکرات لازم صادر شده و در صورت تکرار این تخلفات، لغو مسابقات ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما