۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳
کد مطلب : ۶۹۵۷۲

پرسپولیس امسال هم قهرمان می‌شود/ از داخل و خارج به پرسپولیس ضربه می‌زنند

پرسپولیس امسال هم قهرمان می‌شود/ از داخل و خارج به پرسپولیس ضربه می‌زنند
به گزارش بیان مابا حسین کلانی پیشکسوت خوشنام پرسپولیس در مورد شرایط این روزهای سرخ پوشان و تساوی مقابل پدیده گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.
بازی مقابل پدیده را چطور دیدید؟
متاسفانه من فقط یک نیمه از بازی را دیدم.پرسپولیس در این بازی بسیار خوب کار کرد و موقعیت های زیادی به وجود آورد ولی بدشانسی مانع از کسب پیروزی مقابل پدیده شد. پرسپولیس با این کیفیت و این سبک از بازی قطعا در بازی های آینده به روند پیروزی باز می گردد.
با وجود خرید ترابی و مغانلو همچنین بازگشت آل کثیر خیلی ها فکر می کردند مشکل گلزنی پرسپولیس حل می شود ولی این اتفاق نیفتاد.نظر شما در این رابطه چیست؟
شک نکنید این مشکل حل خواهد شد و من خیلی نگران این موضوع نیستم. همه این بازیکنانی که شما اسمشان را گفتید فوتبالیست های باکیفیتی هستند ولی کمی نیاز به زمان دارند تا خودشان را با شرایط موجود در پرسپولیس وفق دهند. قطعا مشکل گلزنی تیم در دیدارهای آینده حل خواهد شد ولی نباید این موضوع را فراموش کرد ما پیشکسوتان هم در این زمینه مقصر هستیم چون با حرف های ما فشار زیادی روی مهاجمان وارد می شود.به نظرم دلیل اصلی عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس فشار و استرسی است که روی آن ها وجود دارد.
پرسپولیس می تواند امسال هم قهرمان لیگ شود؟
به نظرم تیم ما این پتانسیل را دارد که برای پنجمین فصل متوالی قهرمان شود. پرسپولیس تیم باکیفیتی است و توانایی هایش را در این سال ها نشان داده است. منکر قدرت تیم های دیگر نمی شوم ولی پرسپولیس شایسته ترین تیم برای قهرمانی است و به امید خدا و با تلاش بچه ها و کادر فنی این اتفاق در پایان فصل رخ خواهد داد.
اواخر این ماه فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا شروع می شود. به نظر شما پرسپولیس با این تیم می تواند مثل سال گذشته به فینال این بازی ها برسد؟
خب همان طور که می دانید پرسپولیس طی سه فصل گذشته دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید ولی موفق نشد هربار به دلایل مختلف جام قهرمانی را بالای سر ببرد. کار در آسیا سخت است چون تیم های قدرتمندی در این تورنمنت شرکت می کنند. به نظرم در بازی هایی در این سطح اصلا تیم ضعیف و دیدار راحت وجود ندارد. بچه ها اگر باهوش بازی کنند می توانند اتفاقات مهمی را رقم بزنند. پرسپولیس تیم کاملی در اختیار دارد و من فکر می کنم باز هم این توانایی در تیم ما وجود دارد که دوباره به فینال برسند. با تلاش می شود این مهم را رقم زد و من به شخصه خیلی به این موضوع امیدوارم.
سفر طولانی به هند و همچنین شرایط بد آب و هوایی چقدر می تواند تاثیرگذار باشد؟
خب به هرحال این مسائل تاثیرگذار است و نمی شود منکرش شد. ولی تجربه ثابت کرده هرچقدر جلوی راه پرسپولیس سنگ اندازی کنند انگیزه تیم ما ۱۰۰ برابر خواهد شد. واقعیت این است که از داخل و خارج به پرسپولیس ضربه می زنند ولی بچه ها بدون توجه به این حواشی باید کار خودشان را بکنند. 
منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما