۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب : ۶۹۵۸۵

وقتی حسین فرکی سرپرست تیم ملی نمی شود/ چقدر فکر کردی آقای عزیزی خادم؟

وقتی حسین فرکی سرپرست تیم ملی نمی شود/ چقدر فکر کردی آقای عزیزی خادم؟
به گزارش بیان ما؛ انتخاب های عزیزی خادم در هر مساله ای درست باشد، در انتخاب سرپرست تیم ملی یک غلط تمام عیار است؛ یک بی سلیقگی آشکار که ناشی از ناشناخته بودن فوتبال برای چنین مدیرانی است که خلق الساعه وارد این ورزش می شوند.
بر عزیزی خادم که انتخابش مجتبی خورشیدی برای سرپرستی تیم ملی است، حرجی نیست؛ اما از اعضای مجمع که به چنین مدیری در انتخابات رای دادند باید سوال کرد نظرشان درباره این انتخاب چیست؟
سوالی که ما را بیشتر از هر چیز دیگری آزار می دهد این است که عزیزی خادم چقدر برای این انتخاب فکر کرده است؛ چون رسیدن به گزینه مدنظر فدراسیون فوتبال برای سرپرستی تیم ملی، اساسا به اندیشه و فکر نیاز نداشت! شما واقعا در این راستا فکر هم کردید آقای خادم؟
مجتبی خورشیدی در جایگاه خودش فردی محترم است اما اگر می خواستید برای تیم ملی سرپرست انتخاب کنید و نشان بدهید با مدیران قبلی فدراسیون که اهل رفیق بازی بودند فرق دارید، خیلی ساده بود که به حضور حسین فرکی فکر می کردید. شما از سوابق فرکی در فوتبال ایران خبر دارید آقای عزیزی خادم؟ شما ابراهیم قاسمپور را می شناسید؟ حسین کلانی را در فوتبال به یاد می آورید؟ از چند گزینه اسم ببریم که قدری مایه شرمندگی شود؟
سرپرست تیم ملی که فاقد بازی ملی باشد، اسمش در اندازه ملی پوشان این دوره و زمانه نباشد و حتی سرمربی تیم ملی هم او را نشناسد، چگونه می تواند وظایفش را انجام بدهد؟ بدسلیقگی آشکار رئیس فدراسیون فوتبال که با اعتماد به نفس مثالزدنی حکم سرپرستی تیم ملی را امضا کرد اما به حدی تابلو است که هیچ کس از تصمیم او دفاع نمی کند. عزیزی خادم با همین انتخابش نشان داد از فوتبال، از مدیریت این ورزش و ظرافت های موجود در آن به طور کلی بی اطلاع است. می گویید نه؟ بروید از بازیکنان تیم ملی سوال کنید حسین فرکی را برای سرپرستی تیم ملی می پسندند یا گزینه عزیزی خادم را...

منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما