۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷
کد مطلب : ۶۹۶۰۹

ماموریت جدید چند پرسپولیسی برای پیدا کردن جاسوس!

ماموریت جدید چند پرسپولیسی برای پیدا کردن جاسوس!
به گزارش بیان ما - در چند بازی گذشته و به خصوص در بازی این تیم در جام حذفی مقابل مس نوین کرمان، ترکیب اصلی پرسپولیس زودتر از حد مقرر رسانه‌ای شد و مربیان تیم مقابل از چند ساعت قبل می‌دانستند کدام ۱۱ نفر قرار است برای پرسپولیس بازی کنند. این مسئله حساسیت یحیی گل محمدی را در پی داشت و در نهایت مدیریت باشگاه دستور پیگیری را صادر کرد.
در مورد بازی ایران و سوریه هم که دوستانه بود، چنین اتفاقی رخ داد و چند ساعت قبل از بازی ترکیب تیم ملی لو رفت. الان هم پرسپولیسی‌ها به لو رفتن ترکیب تیمشان حساس شده اند و می‌خواهند حداقل کاری کنند که از این به بعد ترکیب تیم لو نرود. در موارد اینچنینی شاهد بوده‌ایم که یک بازیکن ترکیب تیم را به اطرافیان خود اعلام می‌کند و خلاصه ارنج اصلی رسانه‌ای می‌شود. خیلی وقت‌ها نیت خاصی هم پشت قضیه نیست و کسی قصد ندارد مثلاً تاکتیک تیم را لو بدهد اما به هر حال وقتی یک اتفاق چند بار تکرار می‌شود، حساسیت‌ها هم بیشتر می‌شود و در نهایت کار به جایی می‌کشد که مدیرعامل باشگاه شخصاً دستور پیگیری می‌دهد.
پرسپولیس پنجشنبه در تهران به مصاف نساجی مازندران می‌رود و باید دید این بار هم ترکیب این تیم زودتر از حدمقرر رسانه‌ای می‌شودیا جلوی این اتفاق گرفته خواهد شد؟
منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما