۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب : ۶۹۶۸۲

پیشنهاد تمدید به مربی آبی‌ها می‌رسد/ پایان استرس

پیشنهاد تمدید به مربی آبی‌ها می‌رسد/ پایان استرس
به گزارش بیان ما- نشریه «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داد که سران باشگاه اینتر اعلام کردند که به زودی قرارداد آنتونیو کونته سرمربی ایتالیایی خود را برای مدت طولانی‌ تمدید خواهند کرد.
کونته که تابستان ۲۰۱۹ با امضای قراردادی ۳ ساله هدایت اینتر را برعهده گرفت، حالا در سال دوم حضورش روی نیمکت مربیگری این تیم در آستانه به قهرمانی رساندن نراتزوری در رقابت‌های سری‌آ ایتالیا آن هم پس از یک دهه است و مدیران این باشگاه ایتالیایی به همین خاطر سخت به دنبال تمدید قرارداد این مربی ۵۱ ساله هستند. ظاهراً مدیران باشگاه اینتر نمی‌خواهند فصل آینده را در حالی آغاز کنند که تنها یک سال دیگر از قرارداد کونته باقی می‌ماند، به خصوص اگر اینتر فاتح سری‌آ ایتالیا شود. کونته هم از بودن در اینتر خوشحال است و به خاطر رابطه خیلی خوبی که با بازیکنانش دارد، پیش از این تجربه حضورش در اینتر را «خاص» توصیف کرده بود.
البته سران باشگاه اینتر و کونته هنوز برسر قراداد جدید با یکدیگر مذاکره‌ای نداشته‌اند اما طرفین در پایان فصل پای میز مذاکره خواهند نشست. کونته که قرارداد فعلی‌اش با اینتر ماه ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد، بر اساس‌بندی که در قراردادش وجود دارد، دستمزدش در سال سوم حضورش روی نیمکت اینتر (فصل آینده) به ۱۳.۵ میلیون یورو افزایش خواهد یافت.

منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما