۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳
کد مطلب : ۶۹۷۱۲

آبروی دختر 18 ساله جهرمی رفت / عکس های خصوصی دست به دست شد

آبروی دختر 18 ساله جهرمی رفت / عکس های خصوصی دست به دست شد

    

مرد شیاد که عکس های خصوصی دختر 18 ساله جهرمی را در شهر منتشر کرده بود بازداشت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان " جهرم " از شناسایی فردی که در اینستاگرام اقدام به انتشار تصاویر یکی از شهروندان جهرمی کرده بود خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ "خسرو رزمجویی"‌  بیان کرد: پس از وصول مرجوعه قضائی به پلیس فتا مبنی بر شکایت شهروند جهرمی دال بر انتشار و سوء‌ استفاده از تصاویر ‌وی‌، تحقیقات‌ و بررسی‌های مقدماتی‌ توسط کارشناسان این پلیس آغاز و پیگیری پرونده در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که ‌فردی در اینستاگرام با راه‌اندازی صفحه‌ای جعلی اقدام به انتشار تصاویر شخصی شاکی کرده است.
دستگیری عامل انتشار تصاویر شخصی در فضای مجازی
فرمانده انتظامی شهرستان "جهرم" عنوان داشت: با تحقیقات فنی و اطلاعاتی و رصد فضای مجازی، متهم که خانمی 20 ساله بود شناسایی و با دستور مقام قضائی در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.
سرهنگ "رزمجویی" خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی اولیه به بزه انتسابی خود اعتراف و اظهار داشت با ایجاد صفحه جعلی و برداشتن تصاویر خصوصی شاکی که دختری 18 ساله بود از پیج شخصی‌اش، اقدام به تهیه این سناریو و ارتکاب جرم می‌کردم.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم تا کنون مبلغ 100 میلیون ریال از تعدادی شهروندان کلاهبرداری کرده است، خاطر نشان کرد: وی پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما