۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸
کد مطلب : ۶۹۷۴۶

تصمیم جدید عزیزیان درباره شکایت علیه مظاهری/ بماند بعد از آسیا

تصمیم جدید عزیزیان درباره شکایت علیه مظاهری/ بماند بعد از آسیا
به گزارش بیان ما -  سعید عزیزیان مربی دروازه بان های استقلال که در زمان حضورش در این تیم با رشید مظاهری جر و بحث کرده بود و اعتقاد داشت دروازه‌بان آبی‌ها الفاظ بدی نسبت به او در محل تمرین به کار برده، قصد شکایت داشت.
عزیزیان حتی امروز به فدراسیون فوتبال رفت و شکایتش از مظاهری را در کمیته اخلاق به ثبت رساند اما حالا او تصمیم گرفته موقتا شکایتش را از جریان بیندازد. عزیزیان گفت: «استقلال شرایط حساسی را در پیش دارد و باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. من دوست ندارم هرگز لطمه‌ای به تیم بزرگ استقلال وارد شود. به همین خاطر و به احترام هواداران بزرگ استقلال فعلا از شکایتم صرف نظر می‌کنم اما در زمان مناسب این شکایت را دوباره به جریان می‌اندازم.»
وی ادامه داد: «آقای مظاهری به من بی‌احترامی بدی کرده و باید بسزای عملش برسد. او باید به موقع در کمیته اخلاق حاضر شود و درباره الفاظی که به کار برده توضیح بدهد اما همانطور که گفتم زمان آن الان نیست. من فقط به خاطر استقلال و اینکه دوست ندارم در لیگ قهرمانان آسیا اتفاقات بدی برای این تیم رخ بدهد، از شکایتم فعلا صرف نظر می‌کنم. انشاالله استقلال به عربستان برود و با سربلندی برگردد و سپس شکایتم را دوباره به جریان می‌اندازم.»
وی درباره اینکه امروز برای پیگیری شکایت به کمیته اخلاق رفته بود، تاکید کرد: «با کمیته اخلاق صحبت می‌کنم تا فعلا به شکایت من رسیدگی نکنند و انشاالله بعد از مسابقات آسیایی این مسئله را پیگیر خواهم شد.»
منبع: ورزش۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما