۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۰
کد مطلب : ۶۹۷۴۹

گزارش تمرین پرسپولیس در روزی شاگردان یحیی فوتبال و هندبال بازی کردند

گزارش تمرین پرسپولیس در روزی شاگردان یحیی فوتبال و هندبال بازی کردند
به گزارش بیان ما - آخرین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر نساجی مازندران از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آغاز شد.
بازیکنان ابتدا زیر نظر مظاهر رحیم‌پور مربی بدنساز تیم، بدن‌ها را با دوهای کوتاه و انجام حرکات نرمشی و کششی گرم کردند. دروازه‌بان هم زیر نظر داود فنایی برنامه‌های ویژه خود را دنبال کردند. سپس بازیکنان در قالب دو تیم به بازی هندبال روی آوردند که این رقابت مهیج، تأثیر بسیار زیادی در افزایش روحیه سرخپوشان داشت.
در مرحله بعدی تمرین، پاسکارهای کوتاه و پس از آن، در قسمت‌های مختلف، مرور کارهای تاکتیکی زیر نظر یحیی گل محمدی و دیگر اعضای کادر فنی در دستور کار قرار گرفت. تمرین امروز، بدون غایب و مصدوم به مدت یک ساعت و سبک برگزار شد.
سرخپوشان در پایان تمرین، بدن را سرد و به رختکن رفتند و بلافاصله عازم هتل محل اقامت خود برای تشکیل اردوی پیش از بازی فردا برابر نساجی مازندران شدند.  دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران از ساعت ۱۸:۵۰ فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


منبع: باشگاه پرسپولیس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما