۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳
کد مطلب : ۷۱۵۷۸
جانشین فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد:

آمادگی صددرصدی ناجا برای انتخابات/مقابله قاطعانه با قاچاق در دستورکار

آمادگی صددرصدی ناجا برای انتخابات/مقابله قاطعانه با قاچاق در دستورکار
به گزارش بیان ما؛ سردار قاسم رضایی در قرارگاه انتظامی امام علی (ع) با حضور فرماندهان (روسای قرارگاه) که به صورتی ویدیو کنفرانسی برگزار شد اظهار داشت: امروز12 ماه مبارک رمضان مصادف با 5 اردیبهشت 59 یادآور عنایات خاص الهی به کشور عزیزمان ایران اسلامی است؛ چنین روزی مصادف است با شکست آمریکا در طبس، بالگردها و هواپیماهای آمریکایی که وارد حریم ایران شده بودند با طوفان شن در طبس روبه رو می شوند و عملیات آن ها با شکست مواجه می شود که از این جهت خداوند بزرگ را شکرگزاریم.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: بسیار خرسند هستیم که با برگزاری این جلسه چهره های روزه دار و با ایمان شما مجاهدان فی سبیل الله را مشاهده می کنیم که خداوند متعال را به جهت این توفیق نیز شکرگزاریم.

*اهمیت انتخابات 1400

سردار رضایی به اهمیت انتخابات 1400 و نقش ناجا اشاره کرد و گفت: یکی از ماموریت های خطیر ناجا در سال جدید موضوع انتخابات است؛ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نیروی انتظامی به جهت عملکرد مطلوب در برقراری نظم و امنیت در جامعه اعتماد دارد که این امر افتخار بزرگی برای نیروی انتظامی است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در سال جاری با شیوع ویروس منحوس کرونا و همچنین توطئه دشمنان خصوصا فتنه های استکبار جهانی و ... مواجهه هستیم، بنابراین نیروی انتظامی نیز در این شرایط در راستای برقراری نظم و امنیت در سطح جامعه مسئولیت خطیری به عهده دارد.

وی تاکید کرد: بحمداله نیروی انتظامی به پشتوانه تجربه، اشرافیت بالا و برنامه ریزی های اصولی بدون هیچ گونه دغدغه ای آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و امن است.

*مشارکت بالای مردم در انتخابات

جانشین فرمانده ناجا به اهتمام ویژه به تاکیدات رهبری در موضوع انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: براساس برآوردهای اجتماعی و نگاهی به گذشته متوجه می شویم که ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی در طول تاریخ، به ویژه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی صحنه ها حضور مقتدرانه داشته اند، چرا که در فطرت این ملت شریف روحیه حق طلبی وجود دارد.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: در فتنه سال 88 حضور مقتدرانه مردم استکبار را ناامید کرد، به گونه ای که در آن روزها با تدابیر و فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز مدظله العالی و حضور مردم یوم الله 9 دی خلق شد؛ مردم شریف ایران اسلامی در تمامی صحنه ها برای شکست و ناامید کردن دشمن ( حضور در راهپیمایی 22 بهمن، روز قدس، شرکت در مراسم تشییع سرباز ولایت سردار حاج قاسم سلیمانی و ... ) مقتدرانه حاضر می شوند، در واقع زمانی که دشمن توطئه چینی می کند مردم ما عاشورایی عمل می کنند.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: ملت شریف ایران قطعا با چنین روحیه ای و بنا بر تکلیف در انتخابات پیش رو حاضر خواهند شد و مشارکت بالای مردم را در این انتخابات شاهد خواهیم بود.

*اقدامات هوشمندانه ناجا برای برگزاری انتخابات 1400

جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: براساس گزارش های ارائه شده، ناجا هوشمندانه ماموریت خود را در بحث انتخابات با نگاه انقلابی دنبال می کند و به صورت صد در صدی برای انتخابات پیش رو آماده است.

*لزوم اشراف در مرزها و ارتقاء امنیت

این مقام ارشد انتظامی همچنین گفت: اشراف در مرزها و ارتقاء امنیت و جلوگیری از نفوذ دشمن در داخل کشور، برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش، مقابله با معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر، مقابله با قاچاق سلاح و مهمات و ... نیز از جمله موضوعاتی است که باید در این قرارگاه مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد.

سردار رضایی با تاکید بر اینکه باید هر آنچه که آرامش و افکار مردم را برهم می زند با آن مقابله کنیم، گفت: سال 1400 سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، از این رو مقابله قاطعانه با قاچاق به عنوان محوری ترین موضوع باید در مرزبانی، پلیس امنیت اقتصادی و ... به طور جدی در دستور کار قرار بگیرد.

*تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا لازم الاجراست

این مقام ارشد انتظامی در ادامه به موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان قرار داریم و شب های احیاء و قدر را نیز پیش رو داریم، بنابراین باید در این رابطه برنامه ریزی دقیق و اصولی صورت بگیرد، البته تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا چه در شب های عزیز پیش رو و همچنین انتخابات لازم الاجرا است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما