۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۷۲۲۰۷

عذرخواهی ضرغامی از علی علیزاده+ فیلم

عذرخواهی ضرغامی از علی علیزاده+ فیلم
به گزارش بیان ما ، علی علیزاده با انتشار کلیپ عذرخواهی ضرغامی در صفحه اینستاگرامش نوشت: با آقای ضرغامی مدتی پیش برای تلویزیون جدال مصاحبه کردم. در بخشی به نفوذ بی‌بی‌سی فارسی در زیست اجتماعی و ذهنی ایرانیان اشاره کردم و ناتوانی صداوسیما در بازنمایی مطالبات ایرانیان را نقد کردم. ایشان در جواب گفت این توصیف من نوعی رپرتاژ اگهی برای بی‌بی‌سی بوده وجا دارد از بی‌بی‌سی برایش دستمزد بگیرم. لحن‌شان البته شوخی بود و در مصاحبه هم این را گفتند. با این حال اخیرا در مصاحبه‌ای دوباره به صراحت و بدون لکنت رسما عذرخواهی هم کرده‌اند.
من با آقای ضرغامی اختلافات سیاسی فراوان دارم. اما این کار ایشان برایم عمیقا قابل احترام است و نشان از تواضع و مرام و معرفت اخلاقی ایشان دارد.
امروز با ایشان صحبت کردم و تشکر کردم‌ و اجازه خواستم این تکه را منتشر کنم. نه به خاطر خودم. بلکه به خاطر عادی شدن سنت عذرخواهی. و اینکه قبح عذرخواهی در میان مسئولان و صاحبان مقام بریزد. ایشان استقبال کرد.
شما چه فکر میکنید؟ ایا مسئولان جمهوری اسلامی اهل عذرخواهی هستند یا عذرخواهی نوعی تابو در فرهنگ سیاسی ایران است؟ ایا تجربه شخصی مشابهی دارید
https://cdn.mashreghnews.ir/d/2021/04/30/0/3124153.mp4
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما