۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب : ۷۲۳۳۷

انواع دوربین خودرو

انواع دوربین خودرو
به گزارش بیان ما؛ بنابر اعلام فروشگاه آذرآل، یک دوربین خودرو که تمامی وقایع را ثبت می‌کند حتی در نبود شما هم می‌تواند، مثل یک شاهد و نگهبان، خودروی شما را در هر لحظه به شکل نامحسوس همراهی کند.
این روزها دیگر همانند گذشته نیست که آسیب به خودروی شما کار آسانی باشد و راهکارهای کاربردی برای حفاظت از ماشین شما وجود دارد که بهترین روش استفاده از دوربین نامحسوس خودرو است.
چگونه دوربین خودرو مثل بیمه رایگان برای شما عمل می‌کند؟
تصور کنید خودروی خود را در کناره یک خیابان پارک کرده‌اید تا به مدت چند دقیقه در یک ساختمان، کار اداری خود را انجام دهید و پس از آن به یک جلسه فوری برسید. پس از انجام کار اداری خود، از ساختمان خارج می‌شوید و به سمت خودروی خود حرکت می‌کنید که ناگهان  می‌بینید که قسمتی از خودروی شما دچار یک تصادف جدی در نبودتان شده است!
هیچ‌گونه مدارک و شواهدی در آن شرایط در دستان شما نیست تا حتی بتوانید آگاه شوید که دقیقا این تصادف چگونه رخ داده است. با این تفاسیر یا باید زمان خرج کرده و پیگیر شاهدی پیدا کنید که حادثه را دیده باشد و یا دوربین‌های حواشی محل پارک خودروی خود را چک کنید که ممکن است در آخر نتیجه‌ای حاصل نشود. در چنین اوضاعی اگر دوربینی در ماشین شما نصب شده بود که وقایع را با جزئیات ضبط می‌کرد چارهی اساسی برای این اتفاق بود. با در اختیار داشتن فیلم حادثه شاید می‌توانستید ماجرا را مشاهده کنید و در صورت مشاهده، شخص مقصر آن را یافته و خسارت تصادف را در صورت مقصر بودن شخص پیگیری کرده و دریافت کنید.
انواع دوربین‌های خودرو
دوربین های خودرو از نظر فضای ذخیره‌سازی، اندازه و محل نصب و شکل ظاهری انواع مختلفی دارند. برخی از آن‌ها در پشت ماشین شما برخی در جلو و برخی به سقف خودرو و.... متصل می‌شوند.
در زمینه تولید دوربین‌های ماشین شرکت‌های بزرگی فعالیت می‌کنند و مدل‌های مختلفی از دوبین‌های خودرو رو عرضه کردند از جدیدترین مدل‌های دوربین ثبت وقایع خودرو، می‌توان مدل‌های دوربین سیم کارتی خودرو و دوربین خودرو آینه‌ ای را نام برد.

دوربین خودرو سیم کارت خور
 دوربین خودرو سیم کارت خور همان طور که از نامشان پیداست قابلیت استفاده از سیم کارت را دارند. این سری از دوربین‌ها دارای قابلیت اتصال به اینترنت ،قابلیت sos (ارسال کمک ضروری)، قابلیت جی پی اس نیز خواهند بود. بدین صورت که شما می‌توانید از طریق اینترنت و نرم افزار موبایل این دوربین می‌توانید تصاویر در حال ضبط یا ضبط شده را به صورت زنده مشاهده یا ذخیره کنید. قابلیت جی پی اس این دوربین‌ها این اجازه را به شما می‌دهد که از محل خودرو با خبر شوید یا اینکه از مسیری که خودرو طی کرده آگاه شوید.
دوربین خودرو در سفر ها همراه شماست!

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که در هنگام سفر کردن از ثبت اتفاقات سفر خود لذت ببرید و بخواهید آن ها را جاودان کنید.
فیلمبرداری از لحظات خوش یک سفر سبب می‌شود تا آن سفر همیشه در یاد شما باقی بماند. دوربین‌های خودرو می‌توانند یکی از ابزارهای خوب و کاربردی برای ثبت مصور سفرهای شما در فضای خودرویتان باشد.
دوربین پشت خودرو، یک هدایتگر برای پارک!
پارک کردن خودرو بخصوص برای رانندگان تازه کار و یا افرادی که در هنگام پارک کردن دقیق هستند اصولا کمی چالش برانگیز است. استفاده از دوربین‌های پشت خودرو تصویری از محیط پشتی خودروی شما در اختیارتان قرار می‌دهد و محدوده شما برای پارک کردن خودرویتان را برای شما به نمایش می‌گذارد.
داشتن یک دوربین پشت هنگام پارک کردن خودرو برای شما همانند یک هدایت‌گر است که هم می‌توانید با استفاده از آن  یک پارک اصولی داشته باشید و هم از آسیب‌ها و تصادفات احتمالی ماشین، هنگام پارک کردن جلوگیری می‌کنید.
دسترسی به آرشیو دوربین خودرو آسان است؟
دوربین ماشین هم همانند دوربین‌های مداربسته محیط‌های عمومی و منازل می توانند از طریق وای فای و سیم  و گیرنده‌ها و... در دسترس فرد صاحب خودرو قرار بگیرند و شخص با مراجعه به تلفن همراه خود فیلم‌ها و تصاویر دوربین را چک کند.
دوربین خودرو به درد چه افرادی می‌خورد؟
. هیچوقت حادثه‌های ناگهانی که در هنگام نبود شما برای خودرو شما رخ می‌دهند خبر نخواهد کرد پس بیشک به درد همه کسانی که ماشین دارند می‌خورد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما