۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲
کد مطلب : ۷۲۳۶۰

زنگ خطر برای پرسپولیس به صدا درآمد/ خصوصی با حامد لک صحبت خواهم کرد

زنگ خطر برای پرسپولیس به صدا درآمد/ خصوصی با حامد لک صحبت خواهم کرد
به گزارش بیان ما  - نیما نکیسا عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی را در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تحسین می‌کند و می‌گوید شکی ندارم امسال عنوان قهرمانی این رقابت‌ها به پرسپولیس می‌رسد و ...
صحبت های نکیسا در گفت‌وگو با خبرورزشی را در زیر بخوانید:
ابتدا باید پُست جدید شما را به عنوان سرپرست دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال تبریک بگوییم.
از شما سپاسگزارم و امیدوارم با عملکرد خودم بتوانم از اعتبار فوتبالی ها دفاع کنم. یکسری برنامه AFC دارد و یکسری هم خودمان داریم. با این وجود از همه پیشکسوتان، کارشناسان و اهالی فوتبال خواهش می کنم اگر طرح جامع و کاملی برای توسعه فوتبال یا فوتبال پایه و... دارند ارائه دهند چون با آغوش باز استقبال می کنیم.
می خواهیم از شما در خصوص عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بپرسیم؟
پرسپولیس به ویژه در بازی های آخر خود نشان داد همان قدر که راحت گل می زند، راحت هم گل می خورد و باید فکری به حال گل های خورده اش کند. با این وجود این تیم صعود مقتدرانه ای داشت و باید به کادرفنی، بازیکنان و همه اعضای این تیم تبریک بگوییم.
تقریبا می توان گفت پرسپولیس جلوی الریان ۲ گل شبیه به هم خورد. قبول دارید؟
مشخص بود تیم قطری و گروه آنالیز لورن بلان به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده اند. این تیم دو گل روی ریباند خورد و به نوعی زنگ خطر در دیدار با الریان برای پرسپولیس به صدا درآمد.
شما یک زمانی دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس بودید. به نظر شما حامد لک چقدر روی گل های خورده مقصر بوده است؟
- ببخشید اما نمی توانم در رسانه ها در این زمینه چیزی بگویم. منتظرم یکی دو روزی از بازگشت تیم پرسپولیس به ایران بگذرد و بعد با خود حامد لک و دوست خوبم داوود فنایی تماس بگیرم و خصوصی صحبت کنم.
در مجموع عملکرد پرسپولیس را مثبت ارزیابی کردید یا نه؟
صد درصد همین طور است. پرسپولیس در آن آب و هوای گرم، نامناسب و شرجی هند واقعا خوب بازی کرد. فراموش نکنیم بازی ها هر دو روز یک بار هم برگزار می شد که کار را سخت تر هم می کرد. به نظرم پرسپولیس، همین طور استقلال، تراکتور و فولاد خوزستان نمایش خوبی در هند، عربستان و امارات داشتند و از اعتبار فوتبال ایران دفاع کردند.
آیا فکر می کنید این بار نوبتی هم باشد نوبت ایران است که قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود؟
چرا که نه؟ پرسپولیس با این بازی های مقتدرانه نشان داد شایسته قهرمانی آسیاست. استقلال و تراکتور هم نمایش خوبی داشتند و واقعا حق فوتبال ایران است که قهرمان آسیا شود.
لابد می دانید در مرحله بعدی کار سخت تر هم خواهد شد؟
شک نکنید! تیم های قدرتمند غرب آسیا در مراحل بعدی کار را برای ما سخت تر خواهند کرد. همین طور فراموش نکنید تیم های شرق قاره آسیا نیز بسیار قوی، پولدار و با امکانات و بازیکنان خارجی با کیفیت بالا می آیند و اصلا کار آسان نیست اما با این حال من یکی خیلی امیدوارم.
منبع: خبرورزشی
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما