۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۴
کد مطلب : ۷۲۴۰۲

مدیر کل انتقال خون استان تهران مطرح کرد؛

مدیر کل انتقال خون استان تهران مطرح کرد؛
محمد رضا مهدی زاده مدیر کل انتقال خون استان تهران بیان ما، با اشاره به اهدای خون در شب‌های مبارک لیالی قدر اظهار کرد: مردم مومن و روزه دار زیادی مطابق سالیان گذشته در شب‌های مبارک قدر اقدام به اهدای خون سالم کرده و در پویش نذر خون با هدف رفع نیاز بیماران و برآورده شدن حاجات این عمل خیر را انجام می‌دهند.
او ادامه داد: سازمان انتقال خون مکاتباتی  با پلیس راهور داشته است و افرادی که اقدام به اهدای خون خود کرده پلاک خودروی شان ثبت می شود و در آن روز اهدا مشمول جریمه نخواهند شد به همین دلیل اهدا کنندگان منع ترددی برای حضور در مراکز انتقال خون جهت اهدای خون سالم خود ندارند.
مدیر کل انتقال خون استان تهران بیان کرد: من از همه مردم خیر درخواست دارم که اهدای خون را در طول ماه مبارک رمضان انجام دهند و این کار مختص شب‌های لیالی قدرنباشد، زیرا نیاز بیماران به خون و فرآورده‌های خونی همیشگی است.
او گفت: با توجه به طول عمر سه روزه پلاکت ما نیازمند حضور همه روزه اهداکنندگان هستیم. نیاز به خون همیشگی است و در تمامی فصول اهداکننده خون باشید.
مهدی زاده گفت: ۴ مرکز در سطح شهر تهران تا ساعت ۲۴ پذیرای اهداکنندگان است. روزه داری منافاتی با اهدای خون ندارد، ولی برای رفاه حال اهداکنندگان بعد از افطار ۴ مرکز فعال است.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما