۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۱
کد مطلب : ۷۲۴۰۶

صعود مقتدرانه دورتموند به فینال جام حذفی (عکس)

صعود مقتدرانه دورتموند به فینال جام حذفی (عکس)
به گزارش بیان ما؛ شاگردان ادین ترزیچ در دیدار امشب کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با گل های جیووانی رینا (دو گل) مارکو رویس، تورگان هازارد و جود بیلینگام به پیروزی رسیدند.
زردها به تنها 16 دقیقه زمان نیاز داشتند که دروازه حریف گمنام شان را باز کنند. رینا که با پاس جیدون سانچو درون محوطه جریمه هولشتاین کیل صاحب توپ شده بود، با یک شوت محکم، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.
تنها 6 دقیقه بعد این ستاره آمریکایی خود و تیمش را دو گله کرد. روی یک حرکت عالی از مارکو رویس بود که توپ در نهایت با دخالت گریرو در دهانه دروازه به رینا رسید و او هم با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.
فشار حملات دورتموند بعد ازاین گل هم ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه 26 به گل سوم رسید. روی پاس عالی امره جان به پشت مدافعان بود که رویس صاحب موقعیت شد و در حالی که توسط بازیکنان حریف تحت فشار بود، توانست دروازه را باز کند.
این گل هم از فشار حملات میزان کم نکرد و این تیم در دقیقه 32 توانست اختلاف را به 4 گل برساند. این بار توگانن هازارد بود که از اشتباه مدافعان حریف استفاده کرد و در موقعیتی تک به تک، با یک ضربه محکم گل چهارم را به نام خود ثبت کرد.
 
پیش از پایان نیمه اول دورتموند به گل پنجم رسید. این بار هم سانچو در نقش گلساز ظاهر شد و پاس او به پشت محوطه جریمه را جود بیلینگام با یک شوت زمینی به گل پنجم تبدیل کرد.
در نیمه دوم بازیکنان دورتموند تنها به کنترل بازی پرداختند و در نهایت با همان 5 گل نیمه اول به پیروزی رسیدند. آنها باید در دیدار فینال که 8 روز دیگر برگزار می شود به مصاف لایپزیش بروند.
 

 

 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما