۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۷۲۴۷۴

خداحافظی بازیکن هلندی از فوتبال

خداحافظی بازیکن هلندی از فوتبال
به گزارش بیان ما؛  اسپلینتر دی موی بازیکن 19 ساله باشگاه فاینورد در تصمیمی غیرمنتظره از فوتبال خداحافظی کرد. دی موی سال 2013 بود که وارد آکادمی فوتبال فاینورد شد و سال 2018 نیز اولین قرارداد حرفه ای خود را امضا کرد اما هافبک تیم زیر 23 ساله های فاینورد در نهایت تصمیم گرفت تا رویای دوم خود یعنی پزشک شدن را دنبال کند.
 
 

 
دی موی با انتشار بیانیه ای در صفحه اینستاگرام خود تایید کرد که از فوتبال خداحافظی کرده است:« وقتی سال 2013 توسط استعدادیاب های فاینورد جذب  شدم و سپس زمانی که اولین قرارداد حرفه ای ام را امضا کردم، رویای اولم یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای محقق شد.
پس از 7 سال حضور در فاینورد، به اطلاع باشگاه می رسانم که تصمیم به جدایی گرفته ام تا رویای دومم یعنی پزشک شدن محقق شود. من از سپتامبر همین سال تحصیلات پزشکی را شروع خواهم کرد.
ممنون از باشگاه فاینورد و تمام کسانی که در هفت سال گذشته به من کمک کردند. همچنین از هم تیمی هایم که در این سال ها باهم بودیم و رفاقتی صمیمانه بین مان شکل گرفت.»
 
 

 
 
چندی پیش الساندرو آرلوتی فوتبالیست تیم زیر 18 ساله های ایتالیا نیز اعلام بازنشستگی کرد تا در دانشگاه هاروارد به تحصیل بپردازد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما