۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰
کد مطلب : ۷۲۴۸۰

جانشین کمالوند در استقلال ایرانی نیست!

جانشین کمالوند در استقلال ایرانی نیست!
به گزارش بیان ما؛  جدایی فراز کمالوند بلافاصله بعد از پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از استقلال خبری عجیب برای طرفداران این تیم محسوب می شود. کمالوند با پیشنهاد سایپای تهران مواجه شده و از این پس به عنوان سرمربی نارنجی پوشان این تیم را هدایت خواهد کرد.
در این شرایط اما فرهاد مجیدی برای جایگزینی کمالوند در کادرفنی اش به دنبال گزینه می گردد. 
در چنین شرایطی نام های ایرانی مثل مجید نامجومطلق، پیروز قربانی و ... برای حضور روی نیمکت استقلال مطرح شده اما با پیگیری های ما مشخص شد که تقریبا حضور دستیار ایرانی در کادرفنی استقلال منتفی شده است.
مجیدی قصد دارد مربی ای را به کادر خود اضافه کند که تجربه بالا داشته باشد و البته بتواند با دانش فنی اش به تیم کمک کند. از این رو او ذهنش به سراغ گزینه های خارجی رفته است. سرمربی استقلال در زمان حضورش درتیم ملی امید هم علاقه زیادی داشت تا یک مربی اسپانیایی را به کادرفنی اضافه کند و حالا هم تصمیم به استفاده از یک مربی خارجی در بین دستیارانش گرفته است.
 
در حال حاضر صالح مصطفوی، بهزاد نوشادی، فرشاد ماجدی و بهزاد غلامپور به عنوان مربی گلرها در کادرفنی حضور دارند و از این رو سرمربی استقلال قصد دارد یک مربی خارجی را به جای کمالوند به کادر خود بیاورد. البته که مربی جدید استقلال دیگر مدیرفنی نیست و به عنوان دستیار اول فرهاد کارش را شروع خواهد کرد.
 

 
در این رابطه گفته می شود مجیدی چند گزینه خارجی را مورد نظر قرار داده و قرار است با مدیران باشگاه درباره حضور آنها در تهران صحبت کند. او در صورتی که بتواند رضایت مدیران استقلال را برای جذب دستیار خارجی جلب کند، با یکی از گزینه های مد نظرش به توافق می رسد تا این مربی نیز به تهران بیاید.
در این خصوص گفته می شود مربی اسپانیایی ای که مجیدی در دوران حضورش درتیم امید هم علاقه زیادی به حضور او در ایران داشت اما مدیران فدراسیون فوتبال زیر بار نرفتند، یکی از گزینه های اصلی سرمربی استقلال است.
مساله اصلی در این خصوص اما قانون منع ورود خارجی ها به ایران است. این قانون که در ابتدای فصل هم بر سر بازگشت استراماچونی به استقلال مسائلی را ایجاد کرد و حواشی زیادی در پی داشت، حالا ممکن است بار دیگر جنجالی شود. اگرچه طی ماه های گذشته زمزمه های زیادی درباره حذف قانون عدم استفاده از مربیان و بازیکنان خارجی در لیگ برتر شنیده شده اما این مساله برای فصل بعد است و حالا اگر مجیدی تصمیم نهایی اش روی انتخاب دستیار خارجی باشد، باید دید چه اتفاقاتی حول و حوش استقلال رخ می دهد.
باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد و در نهایت چه کسی به کادرفنی استقلال اضافه خواهد شد.
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما