۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب : ۷۲۴۸۶

پای بازیکن دورتموند تا شد! (عکس)

پای بازیکن دورتموند تا شد! (عکس)
به گزارش بیان ما؛  شب گذشته بروسیا دورتموند با پیروزی 5-0 مقابل تیم کوچک هولشتاین کیل به فینال رقابت های DFB صعود کرد.
شاگردان ادین ترزیچ در دیدار دیشب کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با گل های جیووانی رینا (دو گل) مارکو رویس، تورگان هازارد و جود بیلینگام به پیروزی رسیدند.
 
 

دورتموند این بازی را برد ولی یک حادثه دلخراش در نیمه دوم همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داد. بازی به دقیقه 72 رسیده بود که متئو موری بازیکن اسپانیایی دورتموند به شکل بدی دچار مصدومیت شد. او دقیقه 62 به جای لوکاس پیژچک وارد زمین شده بود اما تنها ده دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد.
 
 

 

 

 

 
 
در شرایطی که متئو موری با هیچ بازیکنی برخورد نداشت و فقط در تلاش برای باز پس گیری توپ بود، پای این بازیکن به شکل بدی روی زمین قرار گرفت تا از ناحیه زانوی پای راست با مصدومیتی به شدت دردناک مواجه شود و احتمالاً تمام رباط های زانوی این بازیکن پاره شده است.
او به کمک برانکارد از زمین بیرون و به بیمارستان منتقل شد و دو دقیقه بعد نیز توماس مونیه جای او را در زمین گرفت.
 
 

 

 
مصدومیت موری به قدری شدید بود که تمام بازیکنان درون زمین، بینندگان تلویزیونی و حاضران در ورزشگاه را متاثر کرد. یکی از کسانی که به شدت تحت تاثیر قرار گرفت ارلینگ هالند بود.
 
 

 

 

 
 
ستاره نروژی به دلیل مصدومیت عضلانی در آخرین لحظات بازی را از دست داده بود و از روی سکوها تلاش هم تیمی هایش را نظاره می کرد. او در لحظه مصدومیت و از دیدن تصویر تاشدن پای موری شوکه شده بود و با تکان دادن سر و گذاشتن دست روی پیشانی ترجیح داد به زمین خیره نشود.
 
 

 

 

 
 
سباستین کهل از تیم مدیریت ورزشی دورتموند در مورد مصدومیت موری گفت:« امروز و فردا او تحت معاینات دقیق پزشکی قرار خواهد گرفت ولی حدس ما این است که تا مدت ها به دور از میادین خواهد ماند. مشکل رباط او جدی است و از چند ناحیه آسیب دیده است. موری در رختکن از درد فریاد می کشید و صدای او در ورزشگاه نیز به گوش می رسید. برایش بسیار بسیار متاسفیم و امیدواریم بتواند این مصدومیت را پشت سر بگذارد و به فوتبال برگردد.»
 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما