۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶
کد مطلب : ۷۲۴۹۴

تصمیم جالب فوتبالیستی که در ۱۹ سالگی بازنشست شد

تصمیم جالب فوتبالیستی که در ۱۹ سالگی بازنشست شد
به گزارش بیان ما - اسپلینتر دی موی بازیکن ۱۹ ساله باشگاه فاینورد در تصمیمی غیرمنتظره از فوتبال خداحافظی کرد. دی موی سال ۲۰۱۳ بود که وارد آکادمی فوتبال فاینورد شد و سال ۲۰۱۸ نیز اولین قرارداد حرفه ای خود را امضا کرد اما هافبک تیم زیر ۲۳ ساله های فاینورد در نهایت تصمیم گرفت تا رویای دوم خود یعنی پزشک شدن را دنبال کند.
دی موی با انتشار بیانیه ای در صفحه اینستاگرام خود تایید کرد که از فوتبال خداحافظی کرده است:« وقتی سال ۲۰۱۳ توسط استعدادیاب های فاینورد جذب  شدم و سپس زمانی که اولین قرارداد حرفه ای ام را امضا کردم، رویای اولم یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای محقق شد.
پس از ۷ سال حضور در فاینورد، به اطلاع باشگاه می رسانم که تصمیم به جدایی گرفته ام تا رویای دومم یعنی پزشک شدن محقق شود. من از سپتامبر همین سال تحصیلات پزشکی را شروع خواهم کرد.
ممنون از باشگاه فاینورد و تمام کسانی که در هفت سال گذشته به من کمک کردند. همچنین از هم تیمی هایم که در این سال ها باهم بودیم و رفاقتی صمیمانه بین مان شکل گرفت.»
چندی پیش الساندرو آرلوتی فوتبالیست تیم زیر ۱۸ ساله های ایتالیا نیز اعلام بازنشستگی کرد تا در دانشگاه هاروارد به تحصیل بپردازد.
منبع: ورزش۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما