۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب : ۷۲۵۴۹

واکنش کربکندی به تعویق زمان بازی ذوب آهن و استقلال/ سازمان لیگ بله قربان گوی استقلال و پرسپولیس شده است

واکنش کربکندی به تعویق زمان بازی ذوب آهن و استقلال/ سازمان لیگ بله قربان گوی استقلال و پرسپولیس شده است
به گزارش بیان ما - رسول کربکندی در خصوص اعلام رسمی تعویق زمان بازی استقلال با ذوب آهن از سوی سهیل مهدی اظهار داشت: این موضوع به صورت غیر رسمی به اطلاع ما رسیده بود ولی چون به طور رسمی اعلام نشده بود ما هم واکنش رسمی نداشتیم ولی حالا باید در هیات مدیره تشکیل جلسه بدهیم و در این خصوص تصمیم گیری شود و واکنش نشان دهیم. 
وی در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بود در صورت تعویق زمان بازی این تیم مقابل استقلال در زمین حاضر نمی‌شوند، گفت: همانطور که گفتم باید در باشگاه تشکیل جلسه بدهیم و در این مورد تصمیم گیری شود و پس از آن واکنش رسمی خودمان را نسبت به چنین موضوعی اعلام می‌کنیم ولی به هر جهت باید بگوییم به این شکل نمی‌شود فوتبال را اداره کرد و مسئولان سازمان لیگ به نوعی بله قربان گوی استقلال و پرسپولیس هستند و ظاهراً لیگ بر اساس منافع این دو باشگاه برنامه ریزی می‌شود و به سایر باشگاه ها توجهی نمی‌شود.
سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن اضافه کرد: تصور ما این بود که با تغییر رییس فدراسیون شرایط اداره فوتبال ایران تغییر خواهد کرد ولی در عمل مشاهده می‌کنیم که فرق چندانی صورت نگرفته است. برنامه‌ای که قبل از مسابقات آسیایی خودشان اعلام کردند را تغییر می‌دهند و دلیلش هم مشخص نیست. تیم ما چند هفته بدون بازی بوده و در این شرایط سخت اردوهای سنگین ۳-۴ روزه گذاشتیم تا بازیکنان از شرایط بازی خارج نشوند و نگه داشتن تیم در شرایط بازی به این صورت خیلی سخت است.  تیم ما هم در شرایطی نیست که بیخیال بازی ها شود و شرایط حساسی داریم ولی حالا که پرواز چارتر و هتل و زمین رزرو کردیم می‌گویند زمان بازی تغییر کرده است. 
کربکندی در پایان گفت: چند روز دیگر بازی‌های تیم ملی است و امسال درگیر انتخابات هستیم و نمی‌دانم در این شرایط اصلا چطور می‌خواهند لیگ را تمام کنند.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما